Кожна історія важлива: погляд зсередини на волонтерську премію Євромайдан SOS

На волонтерську премію Євромайдан SOS-2015 було номіновано 84 людини. Тільки четверо з них стали переможцями, але кожна волонтерська історія по-своєму унікальна і дуже важлива.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла волонтерка Євромайдан SOS Ірина Ковбаса.

"Кожна історія була дуже важливою ... Якщо ця історія типова за видом допомоги - люди возять допомогу на фронт, то це нетипово за тим, яку велику пожертву людина зробила особистим життям заради цієї допомоги, наприклад, у нас є історія, коли мама, маючи п'ятирічну доньку, сама збирає допомогу, і сама її возить на фронт, і з фронту повертається до цієї дитини", - розповідає вона.

Інші номінанти влаштували фестиваль донорської крові, організували бійцям АТО зручне місце для очікування на дніпропетровському вокзалі, займалися допомогою з протезуванням та багато іншого.

Історії всіх номінантів, крім двох, викладені на Facebook-сторінці Євромайдан SOS.

Схожi сторiнки

Сколько воды на самом деле должен выпивать человек за день? - советы врача-диетолога

0 1047 22

Марина Балас, врач-диетолог медицинского центра "Призма", в своём интервью каналу Ukrlife.TV поделилась советами о правильном и сбалансированном питании, развенчала некоторые мифы, связанные с питанием и продуктами, а также ответила на множество вопросов, волнующих каждого человека, заботящегося о своём здоровье.

Чому та як в СРСР замовчувалася тема Голокосту? - Гнатюк, Уманська

0 526 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і літера" та каналу Ukrlife.TV до студії завітали Анна Уманська, науковий співробітник, відповідальний секретар альманаху "Єгупець", та Ольга Гнатюк, професорка Варшавського Університету та НаУКМА. В інтерв'ю обговорили альманах єврейської культури "Єгупець" та замовчування теми Голокосту в СРСР в рамках антисемітської політики. 

Зачем мужчинам косметолог? Пять причин - Врач-дерматолог Валерия Мищенко

0 981 1

Сегодня команда UKRLIFE.TV побывала в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма", где врач-дерматолог Валерия Мищенко рассказала нам об актуальных трендах мужской красоты, о том, какие проблемы с мужской внешностью успешно решают в их клинике и при помощи каких процедур.