Кожна історія важлива: погляд зсередини на волонтерську премію Євромайдан SOS

На волонтерську премію Євромайдан SOS-2015 було номіновано 84 людини. Тільки четверо з них стали переможцями, але кожна волонтерська історія по-своєму унікальна і дуже важлива.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла волонтерка Євромайдан SOS Ірина Ковбаса.

"Кожна історія була дуже важливою ... Якщо ця історія типова за видом допомоги - люди возять допомогу на фронт, то це нетипово за тим, яку велику пожертву людина зробила особистим життям заради цієї допомоги, наприклад, у нас є історія, коли мама, маючи п'ятирічну доньку, сама збирає допомогу, і сама її возить на фронт, і з фронту повертається до цієї дитини", - розповідає вона.

Інші номінанти влаштували фестиваль донорської крові, організували бійцям АТО зручне місце для очікування на дніпропетровському вокзалі, займалися допомогою з протезуванням та багато іншого.

Історії всіх номінантів, крім двох, викладені на Facebook-сторінці Євромайдан SOS.

Схожi сторiнки

Как отличался ежедневный сталинизм в Украине и России? - Сергей Екельчик

0 317 2

Историк Сергей Екельчик в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о своей книге "Повсякденний сталінізм" и политических, социальных и культурных практиках в СССР сталинской эпохи.

Свою книгу спогадів я присвятила Києву і Україні, - художниця Катерина Рапай

0 205 1

У гостях програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - пані Катерина Рапай, мисткиня. Вона презентувала книжку спогадів "Подвійна експозиція".

Як захистити свої права під час придбання нерухомості? - Практичні поради

0 294 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як захистити свої права під час придбання житла.