Кожна історія важлива: погляд зсередини на волонтерську премію Євромайдан SOS

На волонтерську премію Євромайдан SOS-2015 було номіновано 84 людини. Тільки четверо з них стали переможцями, але кожна волонтерська історія по-своєму унікальна і дуже важлива.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла волонтерка Євромайдан SOS Ірина Ковбаса.

"Кожна історія була дуже важливою ... Якщо ця історія типова за видом допомоги - люди возять допомогу на фронт, то це нетипово за тим, яку велику пожертву людина зробила особистим життям заради цієї допомоги, наприклад, у нас є історія, коли мама, маючи п'ятирічну доньку, сама збирає допомогу, і сама її возить на фронт, і з фронту повертається до цієї дитини", - розповідає вона.

Інші номінанти влаштували фестиваль донорської крові, організували бійцям АТО зручне місце для очікування на дніпропетровському вокзалі, займалися допомогою з протезуванням та багато іншого.

Історії всіх номінантів, крім двох, викладені на Facebook-сторінці Євромайдан SOS.

Схожi сторiнки

Юлія Федів про нові проекти та конкурси Українського культурного фонду

0 137 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду. Вона розповіла про те, які проекти Фонд вже реалізував та які проекти заплановані, а також пояснила, чому розвиток культурної сфери потрібно інвестувати так само, як сферу охорони здоров'я чи економіку в цілому.

Иновости: Города на Луне, бизнес одиночества, сопротивление уникальному и усистемленная филантропия

0 339 4

Пятый выпуск "Мировых и́новостей на UKRLIFE.TV": Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский отвечают на вопросы зрителей, а также делятся своими четырьмя главными иновостями.

''Час імперій давно минув'': Оля Гнатюк про російську загрозу та книжку ''Відвага і страх''

0 714 2

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - професорка НаУКМА Оля Гнатюк. Вона розповіла про свою книжку "Відвага і страх", що отримала ґран-прі на Форумі видавців у Львові (2015), а також поділилася розумінням явищ російської імперськості та російської ідентичності, пристосуванства та виходу за зону комфорту заради прогресу, вибору життєвого шляху та доленосних ризиків.

Коментарi

comments powered by Disqus