Книжкова серія "Україна. Європа: 1921-1939" повертає читача до джерел вирішення питань сьогодення, - Оля Гнатюк, Мирослав Чех

Гості програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - літературознавець, професор НаУКМА Оля Гнатюк і журналіст та історик Мирослав Чех.

Вони представили видання з нової книжкової серії "Україна. Європа: 1921-1939": "Бочковський Ольґерд Іполит. Вибрані праці та документи. Том І" і "Бочковський Ольґерд Іполит. Вибрані праці та документи. Том ІІ", присвячені доробку соціолога та громадського діяча з України Ольґерда Бочковського (1885-1939), а також книжку "Олександр Шумський. Життя, доля, невідомі документи" Юрія Шаповала. Найближчого часу готуються до видання щоденники Мирона Кордуби і Осипа Назарука.

Завітайте на сайт видавництва "Дух і Літера": http://duh-i-litera.com/ 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Это удивительно: как война сделала украинцев оптимистами и как мы справляемся со стрессом? — Евгений Головаха

0 962 2

Украинский социолог, психолог и общественный деятель, доктор философских наук, профессор Евгений Головаха рассказал UKRLIFE.TV о недавних исследованиях настроений украинцев, отметив ряд интересных результатов.

Чому немає конфлікту цивілізацій і що є натомість? Фукуяма і Гантінгтон помилялися, — Вахтанґ Кебуладзе

0 845 3

Філософ Вахтанґ Кебуладзе на UKRLIFE.TV: про момент істини, трикутник зла, пекельну логіку Росії, й що є замість конфлікту цивілізацій, якщо бачити помилки Фукуями та Гантінгтона.

Грядёт крупный перелом для человечества. Что делать с пугающей неопределенностью? — Дацюк, Никитин, Бебешко, Чудновский

0 1247 2

Темой новой программы цикла "Ответственность" с Владимиром Никитиным, Сергеем Дацюком, Тарасом Бебешко и Юрием Чудновским были "мерцающие" ответственные партнерства в неопределённости.