Хто використовує в Україні гібридну війну?

Політолог, кандидат політичних наук, директор Центру суспільних відносин Євген Магда присвятив свій блог темі гібридної війни, що дуже актуальна зараз.

Експерт замислився над тим, хто винен у її розв`язанні, які прояви вона набуває, її характерні властивості. Також багато уваги він приділив поясненню феномену інформаційної війни, як вагомої складової гібридної війни.

"Росія використовує тактику саме "гібридної війни", яка спричиняє достатньо значні для неї успіхи, але і суттєві проблеми. Тому не можна зараз говорити про перемогу Росії у гібридній війні - вона триває, і від наших дій буде залежати наскільки успішною вона буде для України. Чи зможе Україна не програти." - зазначив Євген Магда.

В ефірі UKRLIFE.TV політолог проаналізував найпоширеніші методи інформаційної війни та пояснив глядачам, як ефективно їм протистояти.

Схожi сторiнки

2022: Новые цены на кофе, трансформация и тренды кофейной индустрии, - Вадим Грановский

0 679 0

В гостях Ukrlife.TV Вадим Грановский — ценитель натурального кофе, чемпион Великобритании по приготовлению кофе в джезве UK Cezve Championship, двукратный финалист чемпионата мира и основатель компании Coffee in Action. Темой интервью были тренды кофейной индустрии.

 

Вирусолог Жолобак: Станет ли "Омикрон" последним штаммом Covid-19?

0 852 5

Вирусолог Надежда Жолобак рассказала Ukrlife.TV о крене научного знания в сторону молекулярной биологии, опыте вакцинации птиц, исследованиях экологии и эволюции вирусов, а также принципах разработки противовирусных препаратов.

Мы не достигли нижней точки неопределённости, - Дацюк, Бебешко и Чудновский

0 397 2

Новый выпуск цикла "Софистические беседы" вместе с Сергеем Дацюком, Владимиром Никитиным и Тарасом Бебешко посвящён вопросу неопределённости, перенасыщению страхом и сущности права.