Гендерна квота стала інструментом маніпуляцій з боку ЦВК, - Віра Карайчева

Політики на останніх виборах використали норму про гендерні квоти в партіях для маніпуляцій в своїх інтересах.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV заявила журналістка та медіа-експертка Жіночого консорціуму Віра Карайчева.

"ЦВК видало абсолютно скандальне розяснення, що ця норма закону не є обов'язковою, і звідси почалися дисукусії - обов'язкова вона чи ні. Насправді в законі прописано, зрозуміло, що вона обов'язкова, але роз'яснення ЦВК дозволило, перетворило норму про гендерну квоту на інструмент маніпуляцій - чоловіки, яких більшість балотується, почали в своїх інтересах маніпулювати учасниками, партіями, тобто це стало виглядати так: тут ми хочемо реєструвати партію, ми не будемо враховувати квоти - ну, не вистачає там жінок. А тут ми не хочемо реєструвати - ми запитаємо, а скільки у вас жінок - а, не вистачає однієї жінки, значить, ми вас не реєструємо, бо квота не виконана", - розповіла вона.

Схожi сторiнки

Почему мы разоружены перед изменениями? Инструментариум: ответы на вопросы зрителей. Часть I

0 282 4

Первая часть итогового выпуска программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV была посвящена, как и обычно, ответам на вопросы зрителей. Гости студии - Тарас Бебешко, Юрий Чудновский, Владимир Никитин, Сергей Дацюк.

Как запустить бизнес и не прогореть: практические инсайды от предпринимателей, - Александр Киценко

0 361 1

Гость пилотного выпуска программы, посвящённой успешным стартапам, Александр Киценко, сооснователь консалтинговой компании 4Е Consulting. В интервью Александр рассказал свою историю прихода в консалтинговый бизнес и дал советы начинающим предпринимателям.

Множество времён - это ресурс, без которого человечество будет уничтожено, - Инструментариум

0 345 3

Этот выпуск программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV был сосредоточен на вопросах работы с разными представлениями о времени.