Європейський Суд захистив право українців на страйк

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповів про права профспілок та про те, що змінилося з нещодавнім рішенням Європейського суду з прав людини.

«Це знакове для України рішення суду, яке зачіпає доволі серйозні питання діяльності профспілок. Це єдине рішення Європейського суду з прав людини по профспілках України та по всьому пострадянському простору.

Це рішення має серйозний національний та міжнародний підтекст. Це рішення визнало законодавство України, яке регулює право на страйк для транспортників – неякісним. Фактично воно не дає можливіості бути зрозумілим, передбачуваним і відповідно ним дуже важко скористатися.

Європейський суд зобов’язав Україну зробити певні зміни в законодавстві для того, щоб цю процедуру зробити якісною і щоб українські профспілки, зокрема в транспортній сфері могли захищати право на страйк. Тому що зараз склалася така практика, що транспортники фактично обмежені в цьому праві», - зазначив експерт.

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 626 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 841 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 737 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.