Это преступление против этих людей со стороны государства, - Тамила Ташева

Тамила Ташева, сооснователь общественной инициативы "Крым SOS", о Постановлении №637.

14 июня под стенами Кабинета Министров Украины прошел театрализованный митинг переселенцев и киевлян "За наши и ваши права". Участники акции выступили против принятия изменений в Постановление №637, согласно которым устанавливается порядок назначения (обновлений) социальных выплат переселенцам и осуществления контроля за социальными выплатами внутренне перемещенным лицам.

Текст Постановления №637 

Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV! Карточка Приватбанка: 5169 3305 0350 6690

Мы в VK 

Схожi сторiнки

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 136 0

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 446 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 166 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Коментарi

comments powered by Disqus