Ефективна інтелектуальна праця дитини можлива тільки за умови здорового сну, - лікар-педіатр

Батькам не треба намагатися змінити режим сну дитини до 5 років, адже організм малюка сам вирішує, коли йому відпочити. Корегувати сон необхідно, коли дитина вже починає готуватися до школи.

По це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла лікар-педіатр вищої категорії Анна Горбань.

«Якщо дитина хоче спати, то вона буде спати де захоче - на підлозі, в аеропорту та в інших місцях. Інколи батьки хочуть, щоб дитина лягала спати о дев’ятій годині, а малюк не спить до одинадцятої, тоді вони намагаються змінити режим дитячого сну, але це неможливо. Дитячий сон диктує природа і дитина сама вирішить коли їй необхідно спати.

Дитині все одно де вона знаходиться і якщо вона захоче спати то засне. Ті діти, які лягають о дев’ятій годині вечора встають о п’ятій годині ранку, тому батьки повинні обирати, що краще. Проте це стосується дітей до 5 років, якщо говорити про дітей, які вже готуються до школи то їх поступово необхідно привчати до сну з дев’ятої години вечора.

Якщо дитина ляже спати о дев’ятій годині, тоді вона легко встане о сьомій і тоді зможе повноцінно працювати та навчатися весь день. Якщо ж дитина лягає спати о дванадцятій і встає о шостій-сьомій годині ранку, тоді їй набагато важче прокинутися і увійти в робочий ритм.

Людині необхідна ефективна інтелектуальна праця і вона можлива лише тоді, коли організм відпочив», - зауважила лікар.

Дивіться інтерв’ю з лікарем педіатром вищої категорії Анною Горбань в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

2020 год: фрагментация и конфликт как часть нормальности, - Денис Семенов

0 298 2

Политический философ Денис Семёнов на UKRLIFE.TV: выводы по Нормандской встрече, угрозы новой рецессии, две общемировые тенденции, итоги 2019 года и прогноз на 2020 год.

Марина Шаповалова о книге ''Вадим Леванов в воспоминаниях''

0 69 0

Писательница и публицист Марина Шаповалова в эфире UKRLIFE.TV презентует книгу "Вадим Леванов в воспоминаниях".

С чем пить вино? Советы новичкам от сомелье

0 223 0

Алексей Гижко, лучший сомелье Украины (2014), член Ассоциации сомелье Украины, главный сомелье METRO Cash & Carry Ukraine, рассказал зрителям UKRLIFE.TV о принципах сочетания вин с продуктами и блюдами.