Ефективна інтелектуальна праця дитини можлива тільки за умови здорового сну, - лікар-педіатр

Батькам не треба намагатися змінити режим сну дитини до 5 років, адже організм малюка сам вирішує, коли йому відпочити. Корегувати сон необхідно, коли дитина вже починає готуватися до школи.

По це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла лікар-педіатр вищої категорії Анна Горбань.

«Якщо дитина хоче спати, то вона буде спати де захоче - на підлозі, в аеропорту та в інших місцях. Інколи батьки хочуть, щоб дитина лягала спати о дев’ятій годині, а малюк не спить до одинадцятої, тоді вони намагаються змінити режим дитячого сну, але це неможливо. Дитячий сон диктує природа і дитина сама вирішить коли їй необхідно спати.

Дитині все одно де вона знаходиться і якщо вона захоче спати то засне. Ті діти, які лягають о дев’ятій годині вечора встають о п’ятій годині ранку, тому батьки повинні обирати, що краще. Проте це стосується дітей до 5 років, якщо говорити про дітей, які вже готуються до школи то їх поступово необхідно привчати до сну з дев’ятої години вечора.

Якщо дитина ляже спати о дев’ятій годині, тоді вона легко встане о сьомій і тоді зможе повноцінно працювати та навчатися весь день. Якщо ж дитина лягає спати о дванадцятій і встає о шостій-сьомій годині ранку, тоді їй набагато важче прокинутися і увійти в робочий ритм.

Людині необхідна ефективна інтелектуальна праця і вона можлива лише тоді, коли організм відпочив», - зауважила лікар.

Дивіться інтерв’ю з лікарем педіатром вищої категорії Анною Горбань в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Конец света отменяется, но за это мы заплатим суперкризисом, - Владимир Стус

0 703 4

Аналитик, прогнозист и консультант по стратегиям Владимир Стус рассказал UKRLIFE.TV о фундаментальных сдвигах, которые происходят на рынке труда.

В Украине создаётся карта организаций в помощь людям с аутизмом

0 524 2

Гости студии UKRLIFE.TV! - Анна Давиденко из программы ассоциации Child.ua "Autism Friendly Space", направленной на формирование в Украине дружественной среды для людей с расстройствами аутистического спектра (РАС), а также врач-педиатр Наталья Савонова из медицинского центра "Дитинологія особливого розвитку. Добробут", где работают с детьми с РАС.

Каждый украинец должен получать доход от эксплуатации общего достояния страны, - Стратегический форум

0 412 4

Украинские интеллектуалы Тарас Бебешко, Владимир Никитин, Юрий Чудновский и Сергей Дацюк рассказали о работе над изменением представлений в социуме путём иноституции, а также о цензе в управлении обществом, стратегических активах, ответственности сторон в общественном договоре и об эксплуатации общего достояния страны.