Ефективна інтелектуальна праця дитини можлива тільки за умови здорового сну, - лікар-педіатр

Батькам не треба намагатися змінити режим сну дитини до 5 років, адже організм малюка сам вирішує, коли йому відпочити. Корегувати сон необхідно, коли дитина вже починає готуватися до школи.

По це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла лікар-педіатр вищої категорії Анна Горбань.

«Якщо дитина хоче спати, то вона буде спати де захоче - на підлозі, в аеропорту та в інших місцях. Інколи батьки хочуть, щоб дитина лягала спати о дев’ятій годині, а малюк не спить до одинадцятої, тоді вони намагаються змінити режим дитячого сну, але це неможливо. Дитячий сон диктує природа і дитина сама вирішить коли їй необхідно спати.

Дитині все одно де вона знаходиться і якщо вона захоче спати то засне. Ті діти, які лягають о дев’ятій годині вечора встають о п’ятій годині ранку, тому батьки повинні обирати, що краще. Проте це стосується дітей до 5 років, якщо говорити про дітей, які вже готуються до школи то їх поступово необхідно привчати до сну з дев’ятої години вечора.

Якщо дитина ляже спати о дев’ятій годині, тоді вона легко встане о сьомій і тоді зможе повноцінно працювати та навчатися весь день. Якщо ж дитина лягає спати о дванадцятій і встає о шостій-сьомій годині ранку, тоді їй набагато важче прокинутися і увійти в робочий ритм.

Людині необхідна ефективна інтелектуальна праця і вона можлива лише тоді, коли організм відпочив», - зауважила лікар.

Дивіться інтерв’ю з лікарем педіатром вищої категорії Анною Горбань в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Управление временем: черные лебеди, нереальные драконы, невероятные жабы и проектно-программный подход, - ''Иновидение''

0 81 2

Третий выпуск программы "Иновидение" на UKRLIFE.TV Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский посвятили проблеме времени и особенностям проектно-программного подхода.

Портников: Закон о медиа - это построение авторитаризма в режиме художественной самодеятельности

0 1476 1

Известный колумнист Виталий Портников поделился с UKRLIFE.TV своим отношением к резонансному законопроекту о СМИ и дезинформации в Украине.

Чи завжди дітям треба слухатися батьків? Катерина Перконос про книжки Оскара Беніф'є

0 137 2

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Катерина Перконос, головна редакторка видавництва "Маміно", яке спеціалізується на книжках для дітей та батьків.