Ефективна інтелектуальна праця дитини можлива тільки за умови здорового сну, - лікар-педіатр

Батькам не треба намагатися змінити режим сну дитини до 5 років, адже організм малюка сам вирішує, коли йому відпочити. Корегувати сон необхідно, коли дитина вже починає готуватися до школи.

По це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла лікар-педіатр вищої категорії Анна Горбань.

«Якщо дитина хоче спати, то вона буде спати де захоче - на підлозі, в аеропорту та в інших місцях. Інколи батьки хочуть, щоб дитина лягала спати о дев’ятій годині, а малюк не спить до одинадцятої, тоді вони намагаються змінити режим дитячого сну, але це неможливо. Дитячий сон диктує природа і дитина сама вирішить коли їй необхідно спати.

Дитині все одно де вона знаходиться і якщо вона захоче спати то засне. Ті діти, які лягають о дев’ятій годині вечора встають о п’ятій годині ранку, тому батьки повинні обирати, що краще. Проте це стосується дітей до 5 років, якщо говорити про дітей, які вже готуються до школи то їх поступово необхідно привчати до сну з дев’ятої години вечора.

Якщо дитина ляже спати о дев’ятій годині, тоді вона легко встане о сьомій і тоді зможе повноцінно працювати та навчатися весь день. Якщо ж дитина лягає спати о дванадцятій і встає о шостій-сьомій годині ранку, тоді їй набагато важче прокинутися і увійти в робочий ритм.

Людині необхідна ефективна інтелектуальна праця і вона можлива лише тоді, коли організм відпочив», - зауважила лікар.

Дивіться інтерв’ю з лікарем педіатром вищої категорії Анною Горбань в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Сколько воды на самом деле должен выпивать человек за день? - советы врача-диетолога

0 996 22

Марина Балас, врач-диетолог медицинского центра "Призма", в своём интервью каналу Ukrlife.TV поделилась советами о правильном и сбалансированном питании, развенчала некоторые мифы, связанные с питанием и продуктами, а также ответила на множество вопросов, волнующих каждого человека, заботящегося о своём здоровье.

Чому та як в СРСР замовчувалася тема Голокосту? - Гнатюк, Уманська

0 502 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і літера" та каналу Ukrlife.TV до студії завітали Анна Уманська, науковий співробітник, відповідальний секретар альманаху "Єгупець", та Ольга Гнатюк, професорка Варшавського Університету та НаУКМА. В інтерв'ю обговорили альманах єврейської культури "Єгупець" та замовчування теми Голокосту в СРСР в рамках антисемітської політики. 

Зачем мужчинам косметолог? Пять причин - Врач-дерматолог Валерия Мищенко

0 954 1

Сегодня команда UKRLIFE.TV побывала в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма", где врач-дерматолог Валерия Мищенко рассказала нам об актуальных трендах мужской красоты, о том, какие проблемы с мужской внешностью успешно решают в их клинике и при помощи каких процедур.