Дух і Літера. У гостях Олексій Сігов

В рамках спільного проекту UKRLIFE.TV та видавництва "Дух і Літера", до студії завітав Олексій Сігов - філософ, науковий редактор видавництва "Дух і Літера".

Мова в інтерв'ю пішла про роль усних свідчень у вивченні історії, про тематичний семінар, що відбувся при Музеї холокосту міста Вашингтон, США, та про проект "Майдан. Свідчення" 

Дивіться інші випуски програми "Дух і Літера".

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter! 

 

Схожi сторiнки

Имплант вместо удаленного зуба: почему это необходимо? - Хирург-имплантолог

0 262 1

О том, кому и зачем нужны зубные импланты и что нужно знать пациентам о процедуре установки современных зубных протезов рассказал стоматолог-хирург медицинского центра "Призма" Игорь Збурин.

Кетрін Ваннер про культивування відкритості до відмінностей та про ''Антропологію релігії''

0 114 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - професорка релігієзнавства, історії та антропології університету Пенсильванії (США) Кетрін Ваннер. Вона презентувала збірку "Антропологія релігії: порівняльні студії від Прикарпаття до Кавказу", що представляє дослідження релігійного плюралізму в Східній Європі.

Про виплати недоотриманої пенсії пенсіонерам-переселенцям, - Донбас SOS

0 1286 0

Юрист ГО Донбас SOS Михайло Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, чому внутрішньо переміщені особи в Україні недоотримують пенсійне забезпечення, а також про заходи, яких Донбас SOS вживає для виправлення ситуації.