Дух і Літера. У гостях Девід Саттер

В рамках спільного проекту інтернет-каналу UKRLIFE.TV та видавництва "Дух і Літера", студію відвідав відомий публіцист Девід Саттер. Він представив свою книгу "Менше знаєш, краще спиш. Шлях Росії до терору та диктатури за Єльцина та Путіна", присвячену "пам'яті жертв облоги театру на Дубровці, душогубства у школі в Беслані та підривів житлових будинків у містах Росії". Ведучий програми - директор видавництва "Дух і Літера" Костянтин Сігов.

Видання книги Девіда Саттера українською мовою являє собою спільний видавничий проект видавництва "Дух і літера" і телеканалу "Еспресо.TV".

Дивіться інші випуски програми "Дух і Літера" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

 

 

Схожi сторiнки

Почему либертарианство безосновательно? - Виктор Савинов

0 702 5

В своём новом интервью каналу UKRLIFE.TV Виктор Савинов излагал и критиковал основные идеи либертарианства: политические, юридические, экономические, философские.

Ірина Мелешкіна про мандрівні зорі єврейського театру в Україні, - ''Дух і Літера'' на UKRLIFE.TV

0 115 0

В програмі "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV мистецтвознавиця Ірина Мелешкіна представила свою книжку "Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру" - перше видання, присвячене діяльності єврейських театрів на території України в ХІХ–ХХ ст.

Майже 60 % українців працюють за кордоном нелегально, - Василь Воскобойник

0 240 1

Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про становище із трудовою міграцією в Україні та озвучив кроки для врегулювання та покращення трудових мігрантів за кордоном та всередині України.