Дух і Літера. У гостях Девід Саттер

В рамках спільного проекту інтернет-каналу UKRLIFE.TV та видавництва "Дух і Літера", студію відвідав відомий публіцист Девід Саттер. Він представив свою книгу "Менше знаєш, краще спиш. Шлях Росії до терору та диктатури за Єльцина та Путіна", присвячену "пам'яті жертв облоги театру на Дубровці, душогубства у школі в Беслані та підривів житлових будинків у містах Росії". Ведучий програми - директор видавництва "Дух і Літера" Костянтин Сігов.

Видання книги Девіда Саттера українською мовою являє собою спільний видавничий проект видавництва "Дух і літера" і телеканалу "Еспресо.TV".

Дивіться інші випуски програми "Дух і Літера" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

 

 

Схожi сторiнки

Про війну, владу та суспільство у документах про Київ 1939-1945 років, - історик Тетяна Пастушенко

0 72 0

В ефірі програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV співробітниця Інституту історії України, кандидат історичних наук Тетяна Пастушенко представила книжку "Київ: війна, влада, суспільство. 1939–1945 рр.", де зібрані переважно архівні документи про повсякденне життя того часу.

Як отримати компенсацію за житло, зруйноване внаслідок бойових дій? - Донбас СОС

0 96 0

Представники громадської організації "Донбас СОС" Максим Петров, Наталія Мельник та Аліна Павлюк в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіли про поточний стан виплат компенсацій за зруйноване майно внаслідок бойових дій, втрати житлового фонду Донецької та Луганської областей, а також про механізми документації руйнувань.

Всё настолько ужасно, что нам теперь можно всё, - Иноституция

0 498 5

Второй выпуск программы "Иноституция" на UKRLIFE.TV: Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Юрий Чудновский и Тарас Бебешко рассказали об иновациях в разрабатываемом ими проекте Конституции Украины.