Час Бурлеску: Роль «Батьківського контролю» в новій українській школі, - Галина Титиш

В рамках спільного проекту журналу "Бурлеск" та каналу Ukrlife.TV до студії завітала Галина Титиш, героїня першого номеру журналу "Бурлеск". В інтерв'ю мова пішла про організацію "Батьківський контроль" та реформування української освіти, насамперед шкіл.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Что мешает украинской власти принять законы о политзаключенных в Крыму? - Юсуф Куркчи

0 215 0

Первый заместитель Министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Юсуф Куркчи рассказал о судьбе законопроекта о поддержке политических узников Крыма и других законпроектов по Крыму, о санкциях против России и о работе КПВВ на админгранице с Крымом, а также о том, как люди из оккупированного Крыма едут в Украину для решения проблем.

Україна має терміново створити центри надання адміністративних послуг на КПВВ з Кримом, - експерти УГСПЛ

0 78 0

Представники Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) Дар'я Свиридова та Максим Тимочко розповіли про головні адміністративні проблеми, з якими зіштовхуються українські громадяни у окупованому Криму і дали деякі практичні поради з цього приводу. Гості студії UKRLIFE.TV наголосили, що українській владі потрібно якнайшвидше створити центри надання адміністративних послуг поблизу КПВВ з Кримом.

Как детям из Крыма обучаться в Украине по упрощённой процедуре? - Ирина Жданова

0 126 0

На связи со студией Ukrlife.TV была Ирина Жданова, исполнительный директор фонда "Открытая политика". В рамках телемарафона "Крим. Деокупація та реінтгерація" в интервью обсудили вопросы о том, как детям из Крыма обучаться в украинских школах и ВУЗах в дистанционном режиме, а также о существующих процедурах упрощённого поступления без прохождения ЗНО.

Коментарi

comments powered by Disqus