Більшість медичних препаратів - неефективні, - лікар-педіатр

Лікар-педіатр вищої категорії, та колишній головний педіатр України Анна Горбань в ефірі UKRLIFE.TV розповіла, що більшість препаратів не є дієвими і можуть призвести до наслідків.

«Більшість препаратів, якими самостійно користуються люди не є ефективними. Фармацевтична промисловість має 800 видів, вони фактично не працюють. Ступінь ефективності менший ніж побічні дії, які вони можуть викликати.

Працюють жарознижувальні – це група ібупрофену, який є не стероїдним протизапальним засобом. Трошки працюють антигістамінні препарати, які зменшують нежить», - зауважила лікар.

Також Анна Горбань зазначила, що ватно-марлева пов’язка не захистить людину від захворювання, тому що  наразі не існує жодної системи, яка фільтрувала б віруси.

«На сьогоднішній день не існує жодної системи, яка фільтрувала б віруси. Коли люди одягають маски і думають, що вона їх захистить від хвороб, то вони помиляються. Віруси не фільтруються.

В Україні лікарі ходять в масках, проте за кордоном їх надягають тільки коли можливі контакти з рідиною або кров’ю. Є респіратори, які можуть на 30 хвилин давати певний рівень захисту, але не більше», - розповіла вона.

Окрім цього Анна Горбань зазначила, що система охорони здоров’я в Україні «важко хвора», тому її необхідно реформувати. 

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 784 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1045 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 997 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.