Більшість медичних препаратів - неефективні, - лікар-педіатр

Лікар-педіатр вищої категорії, та колишній головний педіатр України Анна Горбань в ефірі UKRLIFE.TV розповіла, що більшість препаратів не є дієвими і можуть призвести до наслідків.

«Більшість препаратів, якими самостійно користуються люди не є ефективними. Фармацевтична промисловість має 800 видів, вони фактично не працюють. Ступінь ефективності менший ніж побічні дії, які вони можуть викликати.

Працюють жарознижувальні – це група ібупрофену, який є не стероїдним протизапальним засобом. Трошки працюють антигістамінні препарати, які зменшують нежить», - зауважила лікар.

Також Анна Горбань зазначила, що ватно-марлева пов’язка не захистить людину від захворювання, тому що  наразі не існує жодної системи, яка фільтрувала б віруси.

«На сьогоднішній день не існує жодної системи, яка фільтрувала б віруси. Коли люди одягають маски і думають, що вона їх захистить від хвороб, то вони помиляються. Віруси не фільтруються.

В Україні лікарі ходять в масках, проте за кордоном їх надягають тільки коли можливі контакти з рідиною або кров’ю. Є респіратори, які можуть на 30 хвилин давати певний рівень захисту, але не більше», - розповіла вона.

Окрім цього Анна Горбань зазначила, що система охорони здоров’я в Україні «важко хвора», тому її необхідно реформувати. 

Схожi сторiнки

2022: Новые цены на кофе, трансформация и тренды кофейной индустрии, - Вадим Грановский

0 679 0

В гостях Ukrlife.TV Вадим Грановский — ценитель натурального кофе, чемпион Великобритании по приготовлению кофе в джезве UK Cezve Championship, двукратный финалист чемпионата мира и основатель компании Coffee in Action. Темой интервью были тренды кофейной индустрии.

 

Вирусолог Жолобак: Станет ли "Омикрон" последним штаммом Covid-19?

0 852 5

Вирусолог Надежда Жолобак рассказала Ukrlife.TV о крене научного знания в сторону молекулярной биологии, опыте вакцинации птиц, исследованиях экологии и эволюции вирусов, а также принципах разработки противовирусных препаратов.

Мы не достигли нижней точки неопределённости, - Дацюк, Бебешко и Чудновский

0 397 2

Новый выпуск цикла "Софистические беседы" вместе с Сергеем Дацюком, Владимиром Никитиным и Тарасом Бебешко посвящён вопросу неопределённости, перенасыщению страхом и сущности права.