Алексей Курилко в проекте "Поэтические голоса" от журнала "Крещатик" и UKRLIFE.TV

В совместном проекте журнала "Крещатик" и канала UKRLIFE.TV, поэт, писатель, режиссёр, актёр театра "Чёрный квадрат" Алексей Курилко прочёл стихотворения таких поэтов, как Ольга Бешенковская, Римма Запесоцкая, Давид Яновский, Дина Дронфонт, Татьяна Ивлева, Борис Марковский, а также рассказал об искусстве спектаклей-импровизаций, о будущем украинских театров, о любви и о поэзии как "языке богов".

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Подписывайся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter или Google+!

 

Схожi сторiнки

Національна Філармонія України: гучні події березня, - Олеся Найдюк

0 247 0

Музикознавець Олеся Найдюк в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про досягнення українських музикантів та зробила анонси найбільш цікавих концертів в Національній Філармонії України.

Тимошенко затвердилась як лідер у президентському рейтингу, - соцопитування

0 162 0

Виступ керівника соціологічної групи «Рейтинг» Олексія Антиповича на прес-конференції «Соціологічний зріз суспільних настроїв в умовах ускладнення соціально-політичної ситуації в країні» 16 березня 2018 року в прес-центрі УНІАН.

Культурне життя України знову переживає кризу 1990-х років, - Андрій Ільків

0 213 0

Гість UKRLIFE.TV - український музикант, трубач, педагог, соліст Національного будинку органної та камерної музики України Андрій Ільків. Він розповів про стан речей у сучасному українському музичному мистецтві та в музичній освіті, а також в культурному житті України в цілому.

Коментарi

comments powered by Disqus