Суспільство

Як захистити свої права під час придбання нерухомості? - Практичні поради

0 943 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як захистити свої права під час придбання житла.

Ростислав Семків про шістдесятництво в Україні й світі та про нові проекти видавництва ''Смолоскип''

0 857 2

Літературознавець та видавець Ростислав Семків про стратегічні проекти видавництва "Смолоскип", про 25-й літературний конкурс і про перспективи видавничої справи в Україні, а також про шістдесятництво у світі та в Україні й про тематичні видання "Смолоскипу".

Вибори 2019: як змінити місце голосування? - Голова управління юстиції м. Києва

0 922 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як можна змінити місце голосування на виборах 2019 року (наприклад, внутрішньо переміщеним особам).

Нам нужно ''ужаснуться'' демократии, - Иновации на UKRLIFE.TV

0 8891 5

Первый выпуск нового цикла программ "Иновации" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Юрием Чудновским и Сергеем Дацюком.

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 743 1

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 1946 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 804 2

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

В чём состоит идея Европы? - Анатолий Ахутин

0 1439 0

Философ Анатолий Ахутин в эфире программы "Дух и Литера на UKRLIFE.TV" рассказал о четырех столбах европейского общества и о том, что такое "чувство ценности" и как это связано с Революцией Достоинства.

Любой человек в мире может обладать ''чувством Европы'', - Анатолий Ахутин

0 1673 1

В программе "Дух и Литера на UKRLIFE.TV" философ Анатолий Ахутин рассказал о своей книге "Европа - форум мира" и о том, что такое "чувство Европы" как чувство сопричастности ко всеобщей истории и всемирной судьбе.

Иновости: Убийство свободного времени, будущее Европы, история как инструмент, распознавание Иного

0 6198 6

Восьмые "Мировые иновости" на UKRLIFE.TV: говорим о свободном времени, изучении будущего, лидерах, распознавании "драконов" Иного с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Юрием Чудновским и Сергеем Дацюком.

Борис Херсонский о книге ''Лоскутное одеяло'' и об утешении философией прежде и сейчас

0 980 0

Поет, писатель, психиатр и преподаватель Борис Херсонский в программе "Дух и Литера на UKRLIFE.TV" рассказал о своей книге эссе "Лоскутное одеяло" ("Клаптикова ковдра"), об "утешении философией" сегодня, о странничестве Григория Сковороды и о "павшей правде".

Борис Херсонский о загадках Андрея Критского и о своём поэтическом переложении ''Канона''

0 1569 2

Поет, писатель, психиатр Борис Херсонский в программе "Дух и Литера на UKRLIFE.TV" расказал о своём переложении "Канона" Андрея Критского русским стихом, а также прочёл отрывок из этой работы.

Иновости: Нация Google, обезлюживание, борьба за метаэкосистему, идеология кочевничества

0 6580 4

Седьмые "Мировые иновости" на UKRLIFE.TV: наше кочевническое будущее, бегемоты на страже экосистем, миллиард новых деревьев и "нации Гугл" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Юрием Чудновским и Сергеем Дацюком.

Книжка ''Українська церква: шлях до автокефалії'' розповідає про історію канонічної свободи церкви

0 1147 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV - дослідниця культури та перекладачка Дарина Морозова. Вона розповіла про те, як готувалася до друку книга "Українська церква: шлях до автокефалії" митрополита Олександра (Драбинко) та про те, яке значення має ця праця для усвідомлення процесів унезалежнення Української Церкви.