Суспільство

У світі 71 млн вимушено переміщених осіб, із них 41 млн - внутрішньо переміщені особи, - Пабло Матеу

0 746 0

Інтерв'ю з Представником УВКБ ООН в Україні Пабло Матеу на UKRLIFE.TV: про біженців і внутрішньо переміщених осіб у світі та в Україні, та про процеси реінтеграції.

П'ять країн, звідки до України їдуть біженці, - Ноель Калхун, Наталія Науменко

0 875 1

Заступниця Представника УВКБ ООН у справах біженців Ноель Калхун та перший заступник Голови Державної міграційної служби України Наталія Науменко. Вони розповіли про те, які існують механізми роботи з мігрантами, біженцями, шукачами захисту в Україні та які є головні труднощі в інтеграції.

Почему либертарианство безосновательно? - Виктор Савинов

0 23403 6

В своём новом интервью каналу UKRLIFE.TV Виктор Савинов излагал и критиковал основные идеи либертарианства: политические, юридические, экономические, философские.

Ірина Мелешкіна про мандрівні зорі єврейського театру в Україні, - ''Дух і Літера'' на UKRLIFE.TV

0 767 2

В програмі "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV мистецтвознавиця Ірина Мелешкіна представила свою книжку "Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру" - перше видання, присвячене діяльності єврейських театрів на території України в ХІХ–ХХ ст.

Майже 60 % українців працюють за кордоном нелегально, - Василь Воскобойник

0 1951 1

Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про становище із трудовою міграцією в Україні та озвучив кроки для врегулювання та покращення трудових мігрантів за кордоном та всередині України.

Украина существует как объект потребления олигархов и внешних сил, - Иновации

0 36565 2

Очередные "Иновации" на UKRLIFE.TV: об инструментах работы с будущим: планировании, стратегировании, программировании, а также о смысловом управлении.

Як підтвердити легальність довідок про трудовий стаж, виданих на окупованих територіях? - Донбас SOS

0 2464 1

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про підтвердження документів щодо пенсій, виданих окупаційними органами влади.

Діана Клочко про ''проступання'' модернізму крізь радянське мистецтво

0 740 1

Мистецтвознавець Діана Клочко в ефірі програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV про багатства музеїв України і "65 українських шедеврів", а також про палімпсест рівнів художньої свідомості у митців-шістдесятників.

Борис Херсонский о руинах советской эпохи и о поэзии Мандельштама

0 1463 1

Гость программы "Дух и Литера на UKRLIFE.TV" - поет, писатель, психиатр и преподаватель Борис Херсонский. Он рассказал о своей книге эссе "Лоскутное одеяло" ("Клаптикова ковдра"), в особенности о проблеме смены эпох в Украине и об её поэтическом осознании.

Олексій Панич про філософію, гроші та дар в книжці Марселя Енафа "Ціна істини", - Дух і літера

0 1197 2

Доктор філософських наук, перекладач Олексій Панич в програмі "Дух і літера" на Ukrlife.TV розповів про свій переклад книги Марселя Енафа "Ціна істини".

Чем опасен новый языковой закон? - Евгений Головаха

0 3106 0

Замдиректора Института социологии НАН Украины, доктор философских наук Евгений Головаха прокомментировал некоторые положения нового закона об обеспечении функционирования украинского языка в качестве государственного.

Собственность vs совладение: как прекратить метаться? - Иновости на UkrLife.TV

0 5294 5

Новый выпуск "Иноваций" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Сергеем Дацюком и Юрием Чудновским: об идеях собственности и власти в современном мире.

Нас обстреливали как в тире, - ветеран Иловайска Игорь Родин

0 7893 1

Ветеран батальона "Донбасс" Игорь Родин в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о своей книге "Батальон "Донбас". Записки добровольца", в которой описывает свой опыт участия в войне, попадание в плен и освобождение.

Драма повседневной жизни беженцев с Донбасса на фотовыставке "Обабіч", - Регина Эльснер

0 2426 2

Сотрудник Центра восточно-европейских и международных исследований в Берлине Регина Эльснер в своём интервью рассказала о фотовыставке "Обабіч", посвящённой беженцам с Донбасса, организованной в Книжном Арсенале. В выставке участвуют известные фотографы - Виктор Марушенко и Марк Нэвил, куратор выставки - Ежи Онух.