Суспільство

Премьера фильма «На всех парах на Запад»

0 2903 0

Сегодня в кинотеатре Жовтень» состоится премьера фильма Стефана Тольза «На всех парах на Запад». 

На Востоке участились случаи нарушения международного права, - Amnesty International

0 2878 0

Пресс-секретарь Amnesty International Богдан Овчарук рассказал, что на Востоке Украины участились случаи нарушения международного права.

Міністерство внутрішніх справ саботує розслідування подій на Майдані, - адвокат

0 98976 0

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що Міністерство внутрішніх справ не допомагає Генеральній прокуратурі у розслідуванні подій на Майдані. 

Фільм про Надію Савченко об`їхав пів-України

0 4419 0

Режисер фільму "НАША НАДІЯ" Володимир Тихий розповів про документальні зйомки, на яких побудовано сценарій фільму, про операторів, які переслідуються російськими службами. 

Хто використовує в Україні гібридну війну?

0 3281 0

Політолог, кандидат політичних наук, директор Центру суспільних відносин Євген Магда присвятив свій блог темі гібридної війни, що дуже актуальна зараз. 

Потрібно створити єдиний координаційний центр, який пов’яже всі події на Майдані, - адвокат родин Небесної Сотні

0 2330 0

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що в Україні потрібно створити єдиний координаційний центр з питань подій на Майдані, за словами адвоката, це допоможе у розслідуванні.

Політики використовують Небесну сотню, як козир у Європі, - дружина героя Небесної сотні

0 2946 0

Дружина героя Небесної сотні Наталя Бойків вважає, що політики використовують загиблих на Майдані героїв, як козир у закордонних поїздках, тому й досі не присвоїли їм звання «Героїв України».

Україна не передала до міжнародного суду докази провини Януковича, - Батрин

0 3253 0

Юрист та експерт з газових питань Станіслав Батрин розповів, що Україна повинна передати до Міжнародного суду докази провини Віктора Януковича за події на Майдані. 

Темнокожий студент сыграл Гимн Украины на трубе

0 7770 1

В сети Интернет стремительную популярность набирает видеоролик, на котором темнокожий студент играет "Гимн Украины" на трубе.

Що кияни думають про біженців?

0 6756 0

Журналісти UKRLIFE.TV дізнавалися, як держава повинна допомагати біженцям та з якими проблемами стикаються кияни і переселенці зі Сходу.

Обращение волонтеров к украинцам

0 6069 0

Глава правления благотворительного фонда «Крылья феникса» Александра Тарасова обратилась к украинцам, призвав их помочь армии и беженцам, если не материально, то хотя бы морально.

Из-за старых нормативов Генштаб не может эффективно обеспечивать армию, - волонтер

0 3587 0

Глава правления благотворительного фонда «Крылья феникса» Александра Тарасова считает, что старые нормативы, принятые еще в 70-е годы, препятствуют эффективному обеспечению воинских частей в зоне АТО.

«Я могу его убить»: Свобода в ДНР и ЛНР по Маркизу де Саду

0 5185 0

На территории ЛНР и ДНР действуют садистские порядки, когда человек, реализуя собственную свободу, запросто может убить другого человека. Все это было описано в книге Маркиза де Сада «120 дней Содома».

На стороне ЛНР и ДНР воюет много различных террористических группировок, - Касьянов

0 9517 0

Волонтёр Юрий Касьянов рассказал, что на стороне террористических организаций ЛНР и ДНР воюет очень много различных группировок, которые последнее время делят между собой сферы влияния.

Європейський Суд захистив право українців на страйк

0 2885 0

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповів про права профспілок та про те, що змінилося з нещодавнім рішенням Європейського суду з прав людини.