Зменшення уваги до Криму означає збільшення там репресій, - Рефат Чубаров

Виступ Рефата Чубарова, голови Меджлісу кримськотатарського народу, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Зменшення уваги до Криму - це збільшення репресій в Криму. Більш узагальнені оцінки лідерів провідних країн - це десятки і десятки людських доль в Криму; від цього залежить, чи кидатимуть людей в тюрми. Нещодавно почалося судове засідання  - хоча про яке судове засідання можна говорити в умовах окупації Криму - спрямоване на те, щоб заборонити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, визнавши його діяльність як екстремістську згідно законів Російської Федерації. Ми, кримські татари, наша спільнота в цілому, особливо нашої інституції, змушені час від часу не лише нагадувати, повертати кримську і кримськотатарську проблематику в порядок денний світової політики й українського політичного життя, а й змушувати наших політиків займатися також і Кримом, - наскільки це нам вдається", - мовив Рефат Чубаров. 

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

''Привидения'' 90-х, протесты в США, ''харакири'' от МВФ, РФ в G7 и ''хитрость'' Трампа, - Владимир Фесенко

0 390 3

Политолог Владимир Фесенко на UKRLIFE.TV с "промежуточными" итогами недели: стрельба в Броварах и требования отставки Авакова, экономический и политический кризис в Украине, требования МВФ и вопросы суверенитета, протесты в США и миропорядок, расширение G7, самая большая украинская делегация в Берлине, "план Б" Зеленского, связка Ермак-Кулеба.

Протесты в США разжигаются и набирают политический оттенок, и это может быть опасно, - Марк Помар

0 418 2

Старший научный сотрудник Центра Клементса по национальной безопасности при Техасском университете в Остине, в прошлом руководитель Русской службы, а затем глава Отдела вещания на СССР «Голоса Америки» Марк Помар в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о событиях в США, их политической подоплёке и расколе в американском обществе, а также дал свою оценку мировому геополитическому порядку.

Две важные вещи, которые Путину не сказали генералы, - Небоженко

0 223 0

Политолог и социолог Виктор Небоженко поделился с UKRLIFE.TV cвоими выводами о концепте гибридной войны.