Західним дипломатам час від часу треба припиняти свій тиск на Україну, - Адріан Каратницький

Адріан Каратницький, старший науковий співробітник Атлантичної ради, директор стратегічної групи радників "Нова Європа", екс-голова правозахисної організації Freedom house, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментувал питання впливу західних партнерів на Україну в контексті збереження Україною власної суб'єктності у внутрішній політиці. На думку експерта, на Україну інколи чиниться надмірний тиск і тому Заходу треба утримуватися від щоденного коментування подій у Верховній Раді.

"Я особисто думаю, що надмірне втручання, щоденні коменти і т.д. мають затихнути ці західні дипломати. Від часу до часу, коли є односторонні, двосторонні переговори, ці питання мають підніматися, але так, щоб представники дипломатичного корпусу щоденно коментують всі нюанси того, що відбувається в парламенті - це не коректно", - заявив Адріан Каратницький

3:40 – Небезпечна доктрина Путіна
23:50 – Жодний політик в Україні не зміг консолідувати владу
27:25 – Північний потік 2 та німецькі політики
30:45 – Росія спалила міст до лівих
34:36 – Нормандський формат повернеться?
39:00 – Трамп та Ізраїль
45:10 – Рейтинг свободи в Україні
49:30 – Суб’єктність України

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Гражданская война в США: настоящие причины и последствия для ХХІ века, - Александр Ланецкий

0 94 0

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий в новом интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал об истории и причинах Гражданской войны в США 1861—1865 годов и о том, как эта "Война Севера и Юга" откликается в современном американском обществе.

Трамп подливает галлоны бензина, и перед Украиной стоят два вызова, — Руслан Бизяев

0 188 0

Политический аналитик Руслан Бизяев в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию в США в связи с протестами и подготовкой к выборам, рассказал о проблемах Евросоюза и назвал главные вызовы, стоящие перед Украиной.

Главная интрига накануне большой битвы за местную власть, - Иван Фурсенко

0 95 0

Первый заместитель исполнительного директора Всеукраинской ассоциации громад Иван Фурсенко рассказал Ukrlife.TV о том, как местные громады готовятся к грядущим выборам, и объяснил, почему эти выборы будут одними из самых важных для Украины.