Вузькі партійні інтереси перешкоджають прийняттю законів про захист прав ВПО, - Григорій Немиря

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів, що влада України проводить політику прямої і непрямої дискримінації внутрішньо переміщених осіб, а політичні інтереси заважають прийняттю законопроектів, які б могли припинити таку дискримінацію, наприклад, щодо виборчих прав.

"Чиї вони виборці? Вони люди з Донбасу, люди із сходу України, які не є виборцями нинішніх правлячих партій. Якщо їм надати це виборче право, то вони проголосують за когось іншого, а не за ці партії. Таким чином, формулюючи відповідь на запитання, вона є такою: вузький партійний інтерес правлячих партій перешкоджає прийняттю Верховною Радою цього законопроекту, фактично продовжуючи дискримінацію переселенців щодо їх виборчих прав", - наголосив Григорій Немиря.

Це інтерв'ю було проведене у рамках телемарафону до Дня прав людини 7-8- грудня 2017 року за організаційної підтримки Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

В КГБ Беларуси на случай появления "зеленых человечков" раздали конверты с инструкциями, - Ланецкий

0 273 0

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий в своём интервью каналу Uklrife.TV рассказал о том, откуда появилась белорусская элита, почему промышленный потенциал Беларуси не сделал её богатой страной, а также о текущих проблемах Александра Лукашенко в отношениях с руководством России.

''Дамоклов меч'' над Украиной продолжает висеть: власть должна это понимать - Алексей Якубин

0 148 0

Политолог Алексей Якубин прокомментировал задержание ЧВК "Вагнера" в Минске и подготовку к выборам в Беларуси, оценил выход Леонида Кучмы из ТКГ, а также охарактеризовал общественные настроения в Украине.

У Кремля все козыри на руках в переговорах по Донбассу, - Энрике Менендес

0 606 1

Энрике Менендес прокомментировал последний разговор Путина и Зеленского, а также переговорную ситуацию по Донбассу.