Всі рішення по «особливому статусу» Донбасу – лише через референдум, - результати соціологічного дослідження

Переважна більшість українців виступає за референдум щодо внесення змін до Конституції.

Про це з опорою на дані соціологічних досліджень розповів голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«58% українців вважають, що зміни до Конституції України, в тому числі ті, які стосуються «особливого статусу» Донбасу, можна вносити тільки на референдумі. Лише 12,5% довірили це Верховній Раді, 13,5% - Президенту. Тобто, в свідомості нашого суспільства чітко сформована вимога: вирішення цього питання не можна довірити владі, громада повинна вирішити його сама. В усіх без винятку регіонах України, тих, хто виступає за референдум – переважна більшість. Така єдність є елементом національного консенсусу», - мовив эксперт.

Дослідження суспільної думки здійснив Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Наша сторінка в VK

 

Схожi сторiнки

Столкновение украинской власти и Большой семёрки дошло до финала, - Владимир Воля

0 538 1

Политолог Владимир Воля поделился с UKRLIFE.TV своим видением того, что стоит за скандалом между Юрием Луценко и Мари Йованович, а также спрогнозировал, как будут развиваться события в Венесуэле и объяснил, почему после отставки Назарбаева разворота Казахстана в сторону Запада не случится.

Как вовлечённость в ''сетку'' влияет на социологию? - Алексей Мустафин

0 29 0

Политтехнолог Алексей Мустафин рассказал о том, как технология создания "сеток" избирателей влияет на результаты социологических исследований.

Системная ошибка внешней политики Украины, - Николай Капитоненко

0 37 0

Эксперт Международного центра перспективных исследований Николай Капитоненко рассказал UKRLIFE.TV о главных внешнеполитических сигналах, которые получает Украина.

Коментарi

comments powered by Disqus