Всі рішення по «особливому статусу» Донбасу – лише через референдум, - результати соціологічного дослідження

Переважна більшість українців виступає за референдум щодо внесення змін до Конституції.

Про це з опорою на дані соціологічних досліджень розповів голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«58% українців вважають, що зміни до Конституції України, в тому числі ті, які стосуються «особливого статусу» Донбасу, можна вносити тільки на референдумі. Лише 12,5% довірили це Верховній Раді, 13,5% - Президенту. Тобто, в свідомості нашого суспільства чітко сформована вимога: вирішення цього питання не можна довірити владі, громада повинна вирішити його сама. В усіх без винятку регіонах України, тих, хто виступає за референдум – переважна більшість. Така єдність є елементом національного консенсусу», - мовив эксперт.

Дослідження суспільної думки здійснив Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Наша сторінка в VK

 

Схожi сторiнки

Путин оказался унижен и с "ножом в спине" из-за истории с "Вагнером", - Евгений Киселёв

0 185 1

Известный политический журналист Евгений Киселёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудил ситуацию в Беларуси, инцидент с наёмниками "Вагнера", а также прокомментировал политическую ситуацию в США в связи с подготовкой к президентским выборам.

В Москве кружится голова от идей Кравчука: либо он "чудит", либо изменилась политика Украины, - Сергей Гармаш

0 203 0

Сергей Гармаш, главный редактор информационного агентства "Остров", представитель Донбасса в трёхсторонней контактной группе в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о прекращении огня на Донбассе, а также динамике переговоров по урегулированию конфликта на Донбассе и идеях Леонида Кравчука, касающихся Донбасса.

Увертюра к опере ''Вагнера'' в Беларуси и интересы нового олигархического союза в Кремле, - Андрей Мишин

0 223 1

Политолог Андрей Мишин в новом интервью UKRLIFE.TV подробно проанализировал происходящее в политическом треугольнике Украина-Россия-Беларусь.