Володимир Хомин: Перш ніж будувати сквер, краще забезпечити водопостачання людям на окраїні міста

Підтримайте наш канал! https://www.patreon.com/ukrlife

Гість студії UKRLIFE.TV - кандидат до Вінницької міської ОТГ від партії "Слуга народу" Володимир Хомин.

У ефірі він розповів глядачам про те, за що Вінницю тричі було визнано кращим місцем для життя в Україні та про те, які попри це визнання існують проблеми в місті (насамперед - недоліки інфраструктури, комунікацій, енергопостачання і водозапезпечення, озеленення тощо), а також поділився своїми намірами щодо вирішення цих проблем.

Інтерв'ю проведено в рамках проекту "Вибори 2020" на UKRLIFE.TV. Ведуча - Людмила Немиря

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Мы получим большое количество "маленьких Техасов" в Украине, - Виктор Небоженко

0 406 0

Виступ Віктора Небоженка на круглому столі "Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 23 жовтня 2020 року.

Президент провел ''спецоперацию'' по спасению рядовых ''cлуг'', - Вадим Карасёв

0 572 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 23 жовтня 2020 року.

Після цих виборів ''місцеві князьки'' спробують огородитися, - Костянтин Матвієнко

0 252 0

Виступ Костянтина Матвієнка на круглому столі "Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 23 жовтня 2020 року.