Влада в Україні боїться приходу ''якобінців'', - Віталій Бала

В своєму інтерв’ю для UKRLIFE.TV підсумки політичного тижня підвів Віталій Бала - директор Агентства моделювання ситуацій.

Він представив свій погляд на те, чому російський суд заборонив діяльність Меджлісу, навів аргументи за те, що легалізація зброї для населення допоможе вивести з ужитку нелегальну зброю, прокоментував вбивство поліцейських у Дніпрі, пояснив, чому популістами в Україні за визначенням є не опозиція, а сама влада, зауважив, що адміністративний устрій України доцільно переформатувати на 10-12 нових регіонів, показав, чому невігластво та некомпетентність є головною загрозою для розвитку української держави, та наполіг на тому, щоби всі українські чиновники розмовляли виключно українською мовою. 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Конфлікт між Росією та Україною можуть вирішити тільки США, - дипломат Василь Філіпчук

0 392 2

Український дипломат, політик, громадський діяч Василь Філіпчук у своєму інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV навів один із варіантів вирішення конфлікту на Донбасі та забезпечення безпекових гарантій для України в майбутньому.

В чём победа и проигрыш Трампа после встречи с Ким Чен Ыном? - Дмитрий Галкин

0 198 0

Дмитрий Галкин проанализировал результаты встречи Дональда Трампа и Ким Чен Ына в Сингапуре, отметив главные победы и вынужденные уступки, на которые пошли оба политика.

Макрон претендует на роль посредника между Западом и Путиным, - Дмитрий Галкин

0 193 0

Дмитрий Галкин рассказал о политическом значении Чемпионата миру по футболу в России, а также амбициях президента Франции Макрона занять роль посредника между Россией и Европой.

Коментарi

comments powered by Disqus