Влада в Україні боїться приходу ''якобінців'', - Віталій Бала

В своєму інтерв’ю для UKRLIFE.TV підсумки політичного тижня підвів Віталій Бала - директор Агентства моделювання ситуацій.

Він представив свій погляд на те, чому російський суд заборонив діяльність Меджлісу, навів аргументи за те, що легалізація зброї для населення допоможе вивести з ужитку нелегальну зброю, прокоментував вбивство поліцейських у Дніпрі, пояснив, чому популістами в Україні за визначенням є не опозиція, а сама влада, зауважив, що адміністративний устрій України доцільно переформатувати на 10-12 нових регіонів, показав, чому невігластво та некомпетентність є головною загрозою для розвитку української держави, та наполіг на тому, щоби всі українські чиновники розмовляли виключно українською мовою. 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Юлія Тимошенко є головним претендентом у Президенти України згідно наймасштабнішого опитування

0 172 0

Керівник Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович та заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів представили результати масштабного соціологічного опитування з вибіркою 30 тисяч респондентів на прес-конференції у агентстві Інтефакс-Україна на тему "Настрої і очікування українців: регіональні особливості".

Судебный процесс над Януковичем ведёт к его реабилитации, - Кирилл Молчанов

0 452 1

Новое интервью политолога Кирилла Молчанова на UKRLIFE.TV: суд над Януковичем, допрос Порошенко, годовщина Майдана, "мюнхенская речь" Президента и миротворцы на Донбассе, а также трудовая миграция в Украине.

Три задачи для украинской власти после выборов 2019 года, - Петр Охотин

0 124 0

Политтехнолог Петр Охотин рассказал UKRLIFE.TV о том, какие три главные задачи будут стоять перед новоизбранной украинской властью после выборов 2019 года, а также поделился своим мнением о том, у кого из кандидатов будут выше шансы на победу в Президентских выборах.

Коментарi

comments powered by Disqus