Влада в Україні боїться приходу ''якобінців'', - Віталій Бала

В своєму інтерв’ю для UKRLIFE.TV підсумки політичного тижня підвів Віталій Бала - директор Агентства моделювання ситуацій.

Він представив свій погляд на те, чому російський суд заборонив діяльність Меджлісу, навів аргументи за те, що легалізація зброї для населення допоможе вивести з ужитку нелегальну зброю, прокоментував вбивство поліцейських у Дніпрі, пояснив, чому популістами в Україні за визначенням є не опозиція, а сама влада, зауважив, що адміністративний устрій України доцільно переформатувати на 10-12 нових регіонів, показав, чому невігластво та некомпетентність є головною загрозою для розвитку української держави, та наполіг на тому, щоби всі українські чиновники розмовляли виключно українською мовою. 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Алексей Арестович: В чём фишка миротворцев на Донбассе?

0 538 0

Фрагмент из интервью с военным экспертом Алексеем Арестовичем, где тот рассказывает о значении миротворцев на Донбассе для Украины.

Всі розмови і Путіна, і Порошенко про миротворців - це капітулянство, - Дмитро Корчинський, В'ячеслав Артеменко

0 91 0

Гості студії UKRLIFE.TV - політичний та громадський діяч Дмитро Корчинський і ведучий Всесвітньо-Броварського телебачення Славко Артеменко. Темами розмови з ними були миротворці на Донбасі, становище військової сфери в Україні, "Посттравматична рапсодія" в Києві.

Руслан Бортник: Олигархи-динозавры вымирают, на их поле приходят другие хищники

0 70 0

Фрагмент из интервью с политологом Русланом Бортником, где тот говорит об олигархах в политике Украины и других стран.

Коментарi

comments powered by Disqus