Влада в Україні боїться приходу ''якобінців'', - Віталій Бала

В своєму інтерв’ю для UKRLIFE.TV підсумки політичного тижня підвів Віталій Бала - директор Агентства моделювання ситуацій.

Він представив свій погляд на те, чому російський суд заборонив діяльність Меджлісу, навів аргументи за те, що легалізація зброї для населення допоможе вивести з ужитку нелегальну зброю, прокоментував вбивство поліцейських у Дніпрі, пояснив, чому популістами в Україні за визначенням є не опозиція, а сама влада, зауважив, що адміністративний устрій України доцільно переформатувати на 10-12 нових регіонів, показав, чому невігластво та некомпетентність є головною загрозою для розвитку української держави, та наполіг на тому, щоби всі українські чиновники розмовляли виключно українською мовою. 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Николай Спиридонов: Украинцы могут остаться без субсидий уже этой осенью

0 567 0

Политический консультант Николай Спиридонов в своём интервью каналу Ukrlife.TV подвёл итоги политического сезона в Украине, обсудил тему вмешательства Украины в выборы в США, проведение реформ, снятие депутатской неприкосновенность и создание совета бывших премьер-министров. Также были сделаны прогнозы на будущий политический сезон, в частности, осеннее обострение проблемы коммунальных платежей и субсидий.

Власть возвращает украинскую экономику в XVIII век, - Тарас Загородний

0 520 1

Управляющий партнер Национальной антикризисной группы Тарас Загородний подвёл итоги политического сезона в Украине, рассказав о положении дел в украинской экономике и бизнесе, политике и социальной сфере, подробно остановившись на вопросе украинских инвестиций и проведения реформ по требованиям МВФ.

Сергей Дацюк: На Украине лежит проклятье фронтирной страны

0 556 0

Политолог и философ Сергей Дацюк рассказал в интервью для UKRLIFE.TV о том, почему Украина оказалась рубежной страной и как ей преодолеть это "проклятье" страны-фронтира.

Коментарi

comments powered by Disqus