Військова амністія не має стосуватися тих, хто вбивав цивільних і виступав зі зброєю проти України, - Анна Маляр

Гостя ефіру UKRLIFE.TV - кримінолог Анна Маляр. Вона прокоментувала ряд резонансних тем в Україні: обіг нелегальної зброї, справу Надії Савченко та роль Віри Савченко у ній, випадки самосуду в Україні та окремо - ситуацію у Павлограді, подібність справи Бубенчика до справи Крисіна, питання воєнної амністії в Україні тощо.

"Військових судів у нас немає, але вони повинні бути відновлені - це моє глибоке переконання. Що стосується амністії - це геть інше питання; йдеться про амністію людей по обидва боки війни, по-побутовому - про взаємне прощення. Я думаю, це буде стосуватися широкого спектру правопорушень, крім вбивств і крім тих людей, які безпосередньо взяли в руки зброю проти України. Тобто, якщо ми говоримо про амністію, то вона не буде стосуватися тих, хто завдавав тяжкі тілесні ушкодження - не має значення, чи це людина по цей бік війни, чи по той бік; вбивства - ті, що оборонялися і вбивали військових - це одне, а цивільних вбивати ні в якому разі не можна - таке повинно розслідуватися. Що стосується людей по той бік - це заручники... Люди, які там зараз працюють - чи це вчителька, чи лікар - їх не треба до відповідальності притягати. Має бути створено такий закон і має бути запущена інформація, що цих людей ніхто чіпати не буде", - вважає Анна Маляр.

1:00 - в Україні лише лінивий злочинець не придбав собі зброю;
2:45 - у справі Савченко слідство має з'ясувати мету злочину - тоді можна визначити і відповідальність;
5:30 - до вироку суду Савченко не можна звинувачувати, але ми можемо говорити про державну зраду або підготовку до диверсії;
7:40 - де Савченко робить заяви від себе, а де - від політтехнологій;
10:20 - чи може Віра Савченко бути співучасницею Надії Савченко?
18:20 - Савченко і Рубан та поїздки на окуповану територію;
23:15 - випадки самосуду в Україні та злочин Валентина Земцова у Павлограді;
25:50 - без реакції свідомого суспільства злочин у Павлограді могли "зам'яти";
32:00 - у разі засудження Бубенчика треба буде визнати політичним в'язнем?
38:00 - справу Бубенчика виривають із контексту, і вона схожа на справу Крисіна;
39:45 - хоча б якісь результати із розслідувань гучних кримінальних справ мають оприлюднити до виборів;
42:00 - Янукович знищив військову юстицію в Україні;
46:00 - якою може бути військова амністія і в яких випадках.

Інтерв'ю з Анною Маляр провів ведучий UKRLIFE.TV Андрій Метльов.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube,FacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Власть надеется получить на выборах карт-бланш на коррупцию, - Алексей Мустафин

0 198 1

Медиаэксперт, политтехнолог Алексей Мустафин в своём интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о том, чем характерна нынешняя избирательная кампания в Украине и каковы шансы у её главных кандидатов.

Украина и Россия - один на один, и это ассиметричный конфликт, - Николай Капитоненко

0 324 3

Гость UKRLIFE.TV - эксперт Международного центра перспективных исследований Николай Капитоненко. Речь шла о меняющемся политическом мире и о месте Украины в нём, а также о вопросах международной безопасности.

Сергій Таран: Голосуючи за популіста, виборець вважає, що обирає свободу, але опиняється в більшому рабстві

0 123 1

Політолог Сергій Таран в своєму інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV розповів про важливість збереження курсу України в ЄС і НАТО, про "холодну війну" як технологію США щодо Росії, про проміжні підсумки передвиборчої кампанії в Україні.

Коментарi

comments powered by Disqus