Військова амністія не має стосуватися тих, хто вбивав цивільних і виступав зі зброєю проти України, - Анна Маляр

Гостя ефіру UKRLIFE.TV - кримінолог Анна Маляр. Вона прокоментувала ряд резонансних тем в Україні: обіг нелегальної зброї, справу Надії Савченко та роль Віри Савченко у ній, випадки самосуду в Україні та окремо - ситуацію у Павлограді, подібність справи Бубенчика до справи Крисіна, питання воєнної амністії в Україні тощо.

"Військових судів у нас немає, але вони повинні бути відновлені - це моє глибоке переконання. Що стосується амністії - це геть інше питання; йдеться про амністію людей по обидва боки війни, по-побутовому - про взаємне прощення. Я думаю, це буде стосуватися широкого спектру правопорушень, крім вбивств і крім тих людей, які безпосередньо взяли в руки зброю проти України. Тобто, якщо ми говоримо про амністію, то вона не буде стосуватися тих, хто завдавав тяжкі тілесні ушкодження - не має значення, чи це людина по цей бік війни, чи по той бік; вбивства - ті, що оборонялися і вбивали військових - це одне, а цивільних вбивати ні в якому разі не можна - таке повинно розслідуватися. Що стосується людей по той бік - це заручники... Люди, які там зараз працюють - чи це вчителька, чи лікар - їх не треба до відповідальності притягати. Має бути створено такий закон і має бути запущена інформація, що цих людей ніхто чіпати не буде", - вважає Анна Маляр.

1:00 - в Україні лише лінивий злочинець не придбав собі зброю;
2:45 - у справі Савченко слідство має з'ясувати мету злочину - тоді можна визначити і відповідальність;
5:30 - до вироку суду Савченко не можна звинувачувати, але ми можемо говорити про державну зраду або підготовку до диверсії;
7:40 - де Савченко робить заяви від себе, а де - від політтехнологій;
10:20 - чи може Віра Савченко бути співучасницею Надії Савченко?
18:20 - Савченко і Рубан та поїздки на окуповану територію;
23:15 - випадки самосуду в Україні та злочин Валентина Земцова у Павлограді;
25:50 - без реакції свідомого суспільства злочин у Павлограді могли "зам'яти";
32:00 - у разі засудження Бубенчика треба буде визнати політичним в'язнем?
38:00 - справу Бубенчика виривають із контексту, і вона схожа на справу Крисіна;
39:45 - хоча б якісь результати із розслідувань гучних кримінальних справ мають оприлюднити до виборів;
42:00 - Янукович знищив військову юстицію в Україні;
46:00 - якою може бути військова амністія і в яких випадках.

Інтерв'ю з Анною Маляр провів ведучий UKRLIFE.TV Андрій Метльов.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube,FacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Я учил пятнадцать слов в день, параллельно торгуя на рынке, чтобы прокормить семью, - беженец из Афганистана

0 149 0

Гости UKRLIFE.TV - Элизабет Бангура, Абдулшукур Араш и Али Тураби, которые являются беженцами в том или ином отношении из разных стран в Украину. Они рассказали о том, как они адаптировались в новых условиях, с какими трудностями сталкивались и какую помощь получали.

Парламентские выборы: готов ли Зеленский к личной ответственности за Украину? - Александр Харебин

0 438 4

Политический консультант Александр Харебин охарактеризовал подготовку украинских политических сил к парламентским выборам 2019 года и обрисовал их вероятные итоги, вызовы, риски и победы.

Путин будет искать вариант ''победоносного'' выхода из Донбасса, - Владимир Гаврилов

0 1545 5

Владимир Гаврилов, бывший атташе по вопросам обороны Украины в США, рассказал UKRLIFE.TV о проектах с участием Украины в Чёрном море (в свете недавнего форума безопасности черноморского региона), а также о ситуации в Молдове и о будущем Минских переговоров при новой власти в Украине. Кроме того, Владимир Гаврилов прокомментировал новости о продвижении украинских войск в "серой зоне" Донбасса.