Війна України з Росією не закінчиться ніколи, - Аскольд Лозинський

Президент Світового конгресу українців з 1998 по 2008 рік, голова фундації Українського вільного університету, юрист Аскольд Лозинський в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував зміни в українському суспільстві за останні три роки, політичні та економічні реформи, зовнішню політику України, стосунки з Польщею, США та Росією. Гість зробив акцент на тому, що протистояння України та Росії не закінчиться, допоки в Росії не почнуться демократичні перетворення:

"Ми маємо один нещасний фронт, який не зміниться, і буде так довго, пока Україна сусідити з Росією, а російська ментальність буде хижацька, то так довго буде фронт боротьби. Війна ніколи не скінчиться. Навіть якщо закінчиться збройний конфлікт, то війна ніколи не закінчиться, війна інформації і так далі. Хіба Росія стане демократичною державою, але навряд чи вона стане", - заявив Аскольд Лозинський.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:40 – Що таке Український вільний університет?
3:45 – Що в Україні змінилося після Майдану?
7:40 – Як проводити реформи в суспільстві, яке не підтримує реформи?
12:10 – Декомунізація в Україні
25:01 – Стосунки України та Польщі
31:00 – Друзі України на Заході
35:50 – Зміна ставлення до України в New York Times
43:20 – Україна втратила суб’єктність?
49:40 – Що буде з Донбасом та Кримом?
57:29 – Чи можна зобов'язати всіх розмовляти українською мовою?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Если Вакарчук пойдёт на выборы, это будет серьёзным ударом по амбициям Порошенко, - Руслан Бизяев

0 5 0

Политический аналитик Руслан Бизяев в эфире UKRLIFE.TV от 19 сентября 2018 года: военное присутствие Китая в Сирии, дрейф Турции от НАТО, камень Юнкера для ультраправых в Европе, мировая экономическая война, пенсионная реформа Путина, "квантовый скачок" России, Святослав Вакарчук как соперник Петра Порошенко и многое другое.

Виталий Портников: Запад хочет держать Украину в холодильнике, чтобы отдать России после смены режима Путина

0 1398 8

Колумнист Виталий Портников в интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о своей новой книге "Дзвони Майдана", объяснил, почему реванш "бело-голубых" в Украине невозможен, о смене мафиозного государства на коррумпированное, о роли Запада в конфликте между Россией и Украиной, и о многом другом.

Україна може мати приріст 3 % ВВП, а українці житимуть навіть гірше, - Олександр Савченко

0 257 0

Гість студії UKRLIFE.TV - ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко.

Коментарi

comments powered by Disqus