Війна України з Росією не закінчиться ніколи, - Аскольд Лозинський

Президент Світового конгресу українців з 1998 по 2008 рік, голова фундації Українського вільного університету, юрист Аскольд Лозинський в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував зміни в українському суспільстві за останні три роки, політичні та економічні реформи, зовнішню політику України, стосунки з Польщею, США та Росією. Гість зробив акцент на тому, що протистояння України та Росії не закінчиться, допоки в Росії не почнуться демократичні перетворення:

"Ми маємо один нещасний фронт, який не зміниться, і буде так довго, пока Україна сусідити з Росією, а російська ментальність буде хижацька, то так довго буде фронт боротьби. Війна ніколи не скінчиться. Навіть якщо закінчиться збройний конфлікт, то війна ніколи не закінчиться, війна інформації і так далі. Хіба Росія стане демократичною державою, але навряд чи вона стане", - заявив Аскольд Лозинський.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:40 – Що таке Український вільний університет?
3:45 – Що в Україні змінилося після Майдану?
7:40 – Як проводити реформи в суспільстві, яке не підтримує реформи?
12:10 – Декомунізація в Україні
25:01 – Стосунки України та Польщі
31:00 – Друзі України на Заході
35:50 – Зміна ставлення до України в New York Times
43:20 – Україна втратила суб’єктність?
49:40 – Що буде з Донбасом та Кримом?
57:29 – Чи можна зобов'язати всіх розмовляти українською мовою?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Росія та США будуть «капітанами» миротворчого контингенту в Україні, - Євген Магда

0 329 0

Політичний експерт та історик Євген Магда в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV обговорив порядок введення миротворчого контингенту на Донбас та наголосив на тому, що основні рішення про порядок та форму миротворчої місії ООН будуть визначати Росія та Сполучені Штати Америки.

В якому вигляді можлива Кримськотатарська автономія? - Андрій Дуда

0 107 0

Гість студії Ukrlife.TV Андрій Дуда, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень, кандидат наук з державного управління. В рамках телемарафону "Крим. Деокупація та реінтгерація" мова в інтерв'ю пішла про суспільно-політичні настрої мешканців Криму, поняття колаборації та принципи створення і функціонування кримськотатарської автономії.

Обмен заложниками в Крыму и на Донбассе: Путин приоткрыл ещё не окно возможностей, но форточку, - Юлия Тищенко

0 140 0

В формате телемарафона "Крим: деокупація та реінтеграція" на UKRLIFE.TV выступила правозащитница и руководитель программ развития гражданского общества Украинского независимого центра политических исследований Юлия Тищенко. Она рассказала о ситуации в оккупированном России Крыму в 2018 году: политических преследованиях и некотором оживлении в обмене заложниками.

Коментарi

comments powered by Disqus