Війна України з Росією не закінчиться ніколи, - Аскольд Лозинський

Президент Світового конгресу українців з 1998 по 2008 рік, голова фундації Українського вільного університету, юрист Аскольд Лозинський в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував зміни в українському суспільстві за останні три роки, політичні та економічні реформи, зовнішню політику України, стосунки з Польщею, США та Росією. Гість зробив акцент на тому, що протистояння України та Росії не закінчиться, допоки в Росії не почнуться демократичні перетворення:

"Ми маємо один нещасний фронт, який не зміниться, і буде так довго, пока Україна сусідити з Росією, а російська ментальність буде хижацька, то так довго буде фронт боротьби. Війна ніколи не скінчиться. Навіть якщо закінчиться збройний конфлікт, то війна ніколи не закінчиться, війна інформації і так далі. Хіба Росія стане демократичною державою, але навряд чи вона стане", - заявив Аскольд Лозинський.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:40 – Що таке Український вільний університет?
3:45 – Що в Україні змінилося після Майдану?
7:40 – Як проводити реформи в суспільстві, яке не підтримує реформи?
12:10 – Декомунізація в Україні
25:01 – Стосунки України та Польщі
31:00 – Друзі України на Заході
35:50 – Зміна ставлення до України в New York Times
43:20 – Україна втратила суб’єктність?
49:40 – Що буде з Донбасом та Кримом?
57:29 – Чи можна зобов'язати всіх розмовляти українською мовою?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Военное положение в Украине могут снять в срок, но потом ввести вновь, - Юрий Касьянов

0 895 2

Блогер Юрий Касьянов о причинах и следствиях введения военного положения в Украине и о возможности для его продления, а также о подготовке украинского общества к выборам 2019 года.

Проукраинских людей на Донбассе было много, а стало ещё больше, - Игорь Козловский, Лилия Украинская

0 636 0

Гости канала UKRLIFE.TV - военный волонтёр Лилия Украинская (Болбат) из Мариуполя, старший научный сотрудник отделения религиеведения Института философии НАН Украины Игорь Козловский из Донецка, советник министра информационной политики Украины Дмитрий Ткаченко.

Грозит ли Европе новая "Парижская коммуна"? - Руслан Рыгованов

0 487 0

Политический аналитик Руслан Рыгованов в новом интервью каналу UKRLIFE.TV: о протестах во Франции и распространении их на другие страны, о потребности в новом общественном договоре и о предстоящем Объединительном соборе.

Коментарi

comments powered by Disqus