Від 3 до 8 років позбавлення волі для Прем’єра за невиконання рішення суду, - юрист Стас Батрін

Уряд України відмовляється виконувати рішення суду щодо перегляду прожиткового мінімуму, а згідно Кримінального кодексу за такі дії передбачена відповідальність у вигляді позбавленні волі.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV повідомив правозахисник Стас Батрін.

«Це неправда, коли уряд заявляє, що 1200-1300 грн забезпечують потреби людини, і в зв’язку з цим є рішення суду. Уявіть собі, що це рішення не виконує Прем’єр-міністр та уряд України. Фактично сьогодні є кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду, стаття 382 кримінального кодексу», - відмічає Стас Батрін.

Окрім цього, Стас Батрін розповів в ефірі UKRLIFE.TV про скандал із офшорами Президента України, а також про діяльність проекту «Відкритий суд» щодо визнання російської агресії.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Власть надеется получить на выборах карт-бланш на коррупцию, - Алексей Мустафин

0 197 1

Медиаэксперт, политтехнолог Алексей Мустафин в своём интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о том, чем характерна нынешняя избирательная кампания в Украине и каковы шансы у её главных кандидатов.

Украина и Россия - один на один, и это ассиметричный конфликт, - Николай Капитоненко

0 323 3

Гость UKRLIFE.TV - эксперт Международного центра перспективных исследований Николай Капитоненко. Речь шла о меняющемся политическом мире и о месте Украины в нём, а также о вопросах международной безопасности.

Сергій Таран: Голосуючи за популіста, виборець вважає, що обирає свободу, але опиняється в більшому рабстві

0 123 1

Політолог Сергій Таран в своєму інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV розповів про важливість збереження курсу України в ЄС і НАТО, про "холодну війну" як технологію США щодо Росії, про проміжні підсумки передвиборчої кампанії в Україні.

Коментарi

comments powered by Disqus