Вибори - єдиний цивілізований шлях ротації та виховання еліт, - Андрій Ніцой

Історик, директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой на UKRLIFE.TV: про русский мир, самоусвідомлення націй, українізацію та русифікацію, патріотизм, - у зв'язку з конфліктом на Донбасі, анексією Криму, політичною кризою в Україні та геополітичними протистояннями у світі.

На думку гостя студії, єдиним цивілізованим шляхом для зміни влади в країні та її політичного курсу можуть бути лише демократичні вибори.

"Я послідовно, неухильно відстоював і буду відстоювати ідею дострокових виборів. Якщо ми не хочемо Майданів, то єдиний цивілізований шлях ротації еліт, виховання еліт, зміни політичного курсу - це дострокові і строкові вибори", - мовив Андрій.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Почему украинская наука не представлена в западных наукометрических рейтингах? - Андреас Умланд

0 107 1

Эксперт Института Евро-Атлантического сотрудничества Андреас Умланд рассказал о рейтинге think-tank'ов и проблемах украинской научной и экспертной среды по вопросам её представленности в ведущих мировых наукометрических рейтингах.

 

Постверсальський синдром Росії та принципи зовнішнього управління країною, - Віктор Гвоздь

0 232 1

В гостях студії Ukrlife.TV - Віктор Гвоздь, генерал-лейтенант, доктор військових наук, від 2014 року до 2016 — Голова Служби зовнішньої розвідки України. В інтерв'ю мова пішла про роботу української розвідки, причини необізнаності про російську агресію в 2014 році, а також про шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

Последние шесть лет мы ходим по спирали вниз, - Николай Капитоненко

0 179 0

Николай Капитоненко объяснил зрителям UKRLIFE.TV, почему он с иронией относится к предложениям "переписать" Минские соглашения, рассказал о том, чем современная Украина напоминает ему Францию после франко-прусских войн, оценил готовность России идти на уступки, охарактеризовал роль Путина и Эрдогана в обострении ситуации на Ближнем Востоке, а также назвал главную опасность в отношениях России и Беларуси.