Вадим Карасьов: У 2017 році настала криза політичного режиму 2014 року

Виступ Вадима Карасьова на прес-конференції "Політична весна: курс на турбулентність?" 10 лютого 2017 року: про роботу Верховної Ради та про коаліцію, про проблеми деокупації, про Мінські домовленості та стратегії ключових політичних сил у новому сезоні.

Повне відео: ПОЛІТИЧНА ВЕСНА 2017: КУРС НА ТУРБУЛЕНТНІСТЬ? - КАРАСЬОВ, МАТВІЄНКО, НЕБОЖЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Молчанов, Решмедилова и Якубин: UkrЛайки на Ukrlife.TV #10

0 218 2

В новом выпуске программы UkrЛайки Кирилл Молчанов, Александра Решмедилова и Алексей Якубин в несерьёзной и шуточной форме подвели итоги недели: митинги в России и Белоруссии, стабильность режима Лукашенко, пожар в Балаклее, экс-депутат Вороненков, а также многое другое.

Забезпечення прав ВПО є основоположним для подолання відстороненості й нестабільності в Україні, - Ірена Хаджабдіч

0 57 0

Виступ Ірени Хаджабдіч, Члену правління ради директорів IFES і Президента Центральної виборчої комісії Боснії та Герчеговини, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Виборчі права ВПО критично важливі для легітимного виборчого процесу, - Посол Великої Британії в Україні

0 60 0

Виступ Джудіт Гоф, Посла Великої Британії в Україні, на конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Коментарi

comments powered by Disqus