В українців міняється мотивація голосування за політиків, - Володимир Фесенко

Виступ Володимира Фесенка, голови правління Центру "Пента", на прес-конференції "Старт політичного сезону: фіксуємо рейтинги, роздаємо прогнози" в Українському кризовому медіа-центрі. В своєму виступі він прокоментував зміну в мотивації українських виборців у голосуванні за політиків, відмічаючи, що українці можуть підтримувати кандидата в президенти, навіть не повністю довіряючи йому.

"Більшість виборців Порошенко готові за нього голосувати, не повністю йому довіряючи. Тому це, я би сказав, таке раціональне ставлення. Його вибирають як менше зло, ті, хто хоче за нього голосувати. У Юлії Тимошенко трохи інша ситуація, хоча теж схожа в принципі. Рівень повної довіри більше, ніж у Порошенко, 5,6 %. Але теж частина готова голосувати за неї, не повністю їй довіряючи. Це показові дані, просто по Порошенко вони більш виразні, більш контрастні. Вони підтверджують, що зараз значною мірою міняється мотивація голосування значної частини наших виборців", - заявив Володимир Фесенко.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Наш сайт: http://www.ukrlife.tv/ 

 

Схожi сторiнки

Тот, кто создаст перонизм в Украине, рискует петь «Don’t cry for me Argentina», - Евгений Киселёв

0 130 0

Известный политический журналист Евгений Киселёв рассказал Ukrlife.TV о последствиях скрещения идеологии либертарианства и социализма на примере Аргентины и прокомментировал интервью Игоря Коломойского, опросы в ОРДЛО и ход импичмента Дональду Трампу.

Я хочу ввергнуть Украину в кризис, - Сергей Дацюк

0 285 1

Философ Сергей Дацюк о заявлениях Коломойского про НАТО и Россию, о "дне крушения мифов и сказок" в Украине, о доктрине экономической безопасности Украины, о кризисе как уровне рефлексии трудностей, о несостоявшемся разговоре по рынку земли, о Минских соглашениях внутри страны, а также о "главном враге Украины".

Объявив о дефолте или о создании ядерного оружия Украина снова будет интересна миру, - Марина Лужикова

0 174 1

Консультант, специалист по вопросам геополитики, геоэкономики и энергетической безопасности Марина Лужикова рассказала UKRLIFE.TV о "профессиональных протестующих" и "профессиональных подавляющих" в Гонконге, значении "борьбы кланов" и теневого банкинга для Китая, частичном дефолте для Украины и мире на Донбассе.