В Україні є заклик до парламентських та президентських виборів в одному пакеті, - Саакян

Олег Саакян пояснив, що за політичною логікою в Україні будуть проводитися дострокові президентські та парламентські вибори одним пакетом, оскільки лише одних виборів буде замало для перезавантаження системи.

"Я повністю переконаний, що будуть іти вибори пакетом, це продиктовано політичною логікою. Такий запит є в суспільстві і політичних елітах. Перші вже не сподіваються, що одні вибори перезавантажать систему", - заявив Олег Саакян.

Дивіться повне інтерв'ю: В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ФОРМУВАТИСЯ ПОЛІТИЧНИЙ ТРІУМВІРАТ ПОРОШЕНКО, АВАКОВА, ТУРЧИНОВА, - ОЛЕГ СААКЯН

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Противоречия в законах о Донбассе – это спор Порошенко с Турчиновым, - Кирилл Сазонов

0 495 0

Политический аналитик Кирилл Сазонов объяснил UKRLIFE.TV, что Петр Порошенко хочет взять с собой на выборы и каков источник противоречий в законах о Донбассе.

Что спрятали в новый закон о Донбассе? - Виктор Небоженко

0 758 0

Политолог и социолог Виктор Небоженко о контрабандном хабе на Донбассе и о том, как это может быть спрятано в новых законах о реинтеграции Донбасса.

"Башни Кремля" борются за новую структуру власти после выборов 2018 года, - Леонид Гозман

0 249 0

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман рассказал UKRLIFE.TV о том, как борьба "башен Кремля" видится из России.

Коментарi

comments powered by Disqus