В Україні добро можна робити тільки в протизаконний спосіб, - Дмитро Корчинський

З боку уряду України не ведеться активна боротьба із російською пропагандою в ЗМІ, і тому лише рішучими діями громадян можливо позбавитися від окупації ефіру.

Таку думку висказав в ефірі UKRLIFE.TV письменник Дмитро Корчинський.

«Зараз близько 60 депутатів спрямували до Кабінету Міністрів лист, де вони вимагають віднести теле- та радіопродукцію окупантів до списку санкційних товарів. Це було давно. Кабмін до сьогоднішнього дня не розглянув це питання, хоча там є патріоти, але їм не до цього. Поки не дійде до підпалів теле- та радіостанцій, не буде нічого хорошого», - зазначив Дмитро Корчинський.

Окрім цього, письменник розповів про конфлікт між Азербайджаном та Вірменією, про кубінську гідність та про ситуацію з офшорами Президента.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

В Украине начались "крысиные бега" за право быть наместником Байдена, - Руслан Бортник

0 719 1

Директор Украинского института политики Руслан Бортник в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о Дне Соборности Украины и его уроках для современных украинцев, а также изложил своё видение последствий прихода администрации Джо Байдена для внутренней политики США и остального мира.

Виталий Портников: Попытка США взлететь после аварийной посадки, разворот России и узурпация власти в Украине

0 1345 11

Колумнист Виталий Портников в эфире UKRLIFE.TV поделился со зрителями своими ожиданиями от новой власти в США и от её отношений с Украиной и Россией.

Об экономических вызовах 2021. Интервью с советником президента

0 413 0

Советник Президента Украины по экономическим вопросам Олег Устенко в своём интервью Ukrlife.TV обсудил перспективы и вызовы для украинской экономики в 2021 году.