В Україні добро можна робити тільки в протизаконний спосіб, - Дмитро Корчинський

З боку уряду України не ведеться активна боротьба із російською пропагандою в ЗМІ, і тому лише рішучими діями громадян можливо позбавитися від окупації ефіру.

Таку думку висказав в ефірі UKRLIFE.TV письменник Дмитро Корчинський.

«Зараз близько 60 депутатів спрямували до Кабінету Міністрів лист, де вони вимагають віднести теле- та радіопродукцію окупантів до списку санкційних товарів. Це було давно. Кабмін до сьогоднішнього дня не розглянув це питання, хоча там є патріоти, але їм не до цього. Поки не дійде до підпалів теле- та радіостанцій, не буде нічого хорошого», - зазначив Дмитро Корчинський.

Окрім цього, письменник розповів про конфлікт між Азербайджаном та Вірменією, про кубінську гідність та про ситуацію з офшорами Президента.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Виктор Небоженко: Запад растягивает фронт России

0 180 1

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Як дзвінок з Китаю перервав російську окупацію Казахстану? - Матвієнко

0 157 1

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Бондаренко: Зараз зовнішньою політикою Росії керує Юрій Ушаков, а Лавров стає церемоніальною фігурою

0 146 1

Виступ Костянтина Бондаренка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".