В Україні добро можна робити тільки в протизаконний спосіб, - Дмитро Корчинський

З боку уряду України не ведеться активна боротьба із російською пропагандою в ЗМІ, і тому лише рішучими діями громадян можливо позбавитися від окупації ефіру.

Таку думку висказав в ефірі UKRLIFE.TV письменник Дмитро Корчинський.

«Зараз близько 60 депутатів спрямували до Кабінету Міністрів лист, де вони вимагають віднести теле- та радіопродукцію окупантів до списку санкційних товарів. Це було давно. Кабмін до сьогоднішнього дня не розглянув це питання, хоча там є патріоти, але їм не до цього. Поки не дійде до підпалів теле- та радіостанцій, не буде нічого хорошого», - зазначив Дмитро Корчинський.

Окрім цього, письменник розповів про конфлікт між Азербайджаном та Вірменією, про кубінську гідність та про ситуацію з офшорами Президента.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Экономические потери от карантина в Украине оказались бессмысленными, - Ева Антоненко

0 139 0

Политический аналитик Ева Антоненко в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила подготовку к местным выборам в Украине, внешнюю политику Владимира Зеленского, отношения Польши с Украиной, США и Европейским Союзом, ход протестов в Беларуси и протесты против карантина в Европе, а также отношения России и Германии.

Президент живёт в своей Украине, а мы - в своей, и эти страны часто не пересекаются, - Светлана Кушнир

0 176 4

Политолог Светлана Кушнир рассказала UKRLIFE.TV о сложностях, с которыми столкнутся избиратели и избирательные комиссии на местных выборах 25 октября, прокомментировала послание Президента Зеленского, пояснила перипетии политической битвы за посты мэра Киева и секретаря горсовета и указала на её опасность для всей Украины.

В Карабахе идёт борьба России и Турции за место главного посредника конфликта, - Илия Куса

0 306 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью каналу Ukrlife.TV дал своё видение конфликта в Нагорном Карабахе, логике его развития и влияния Турции и России на мирные переговоры.