В Україні добро можна робити тільки в протизаконний спосіб, - Дмитро Корчинський

З боку уряду України не ведеться активна боротьба із російською пропагандою в ЗМІ, і тому лише рішучими діями громадян можливо позбавитися від окупації ефіру.

Таку думку висказав в ефірі UKRLIFE.TV письменник Дмитро Корчинський.

«Зараз близько 60 депутатів спрямували до Кабінету Міністрів лист, де вони вимагають віднести теле- та радіопродукцію окупантів до списку санкційних товарів. Це було давно. Кабмін до сьогоднішнього дня не розглянув це питання, хоча там є патріоти, але їм не до цього. Поки не дійде до підпалів теле- та радіостанцій, не буде нічого хорошого», - зазначив Дмитро Корчинський.

Окрім цього, письменник розповів про конфлікт між Азербайджаном та Вірменією, про кубінську гідність та про ситуацію з офшорами Президента.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Российскую армию на юге ждёт полный крах, - Михаил Самусь

0 1012 1

Директор New Geopolitics Research Network Михаил Самусь в эфире Ukrlife.TV обсудил ход войны в Украине и сделал прогноз поражения российских войск.

Путин на распутье, знаменья для Кремля и тест на дальнейшее развитие военных действий, - Фесенко

0 318 3

Политолог Владимир Фесенко в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход войны в Украине и поделился своими мыслями о возможном развитии событий на фронте и в политике.

Война породила глубинное удивление, - Дацюк, Бебешко, Чудновский Никитин

0 207 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV обсудили глубинное удивление от войны в Украине.