В США закриті лише 3 % даних по військовому бюджету. В Україні закриті всі 100 %, - Ігор Смешко

Ігор Смешко, екс-голова Служби безпеки України, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про Будапештський меморандум, введення миротворців на Донбас, а також про корупцію в Україні.

"В США військовий бюджет відкритий. 3 % всього бюджету закриті. Це найбільша військова сила в світі. Вона тільки 3 % закриває, все інше відкрите. Ви можете прочитати на сайті Конгресу. В нас 100 % закриття практично. При непрозорості нашого парламенту, при відсутності діючої опозиції, при відсутності контролю з боку комітету по національній обороні та безпеці, я маю на увазі по глибині та контролю за цим, як може суспільство та наші західні партнери вірити, що не має корупційної складової при використанні бюджету. Його можно збільшити до 10 % ВВП. Головне не тіло, а ефективність, куди йде бюджет", - наголосив Ігор Смешко.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:40 – Миротворці на Донбасі
8:00 – Боротьба з корупцією в Україні
9:20 – Переговори Волкера та Суркова
16:30 – Летальна зброя для України
21:00 – Відкритість військових бюджетів
23:50 – 350 млн доларів допомоги від США для України
32:00 – В України не має безкорисних союзників
38:50 – Лютневі санкції

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

''Привидения'' 90-х, протесты в США, ''харакири'' от МВФ, РФ в G7 и ''хитрость'' Трампа, - Владимир Фесенко

0 379 3

Политолог Владимир Фесенко на UKRLIFE.TV с "промежуточными" итогами недели: стрельба в Броварах и требования отставки Авакова, экономический и политический кризис в Украине, требования МВФ и вопросы суверенитета, протесты в США и миропорядок, расширение G7, самая большая украинская делегация в Берлине, "план Б" Зеленского, связка Ермак-Кулеба.

Протесты в США разжигаются и набирают политический оттенок, и это может быть опасно, - Марк Помар

0 411 2

Старший научный сотрудник Центра Клементса по национальной безопасности при Техасском университете в Остине, в прошлом руководитель Русской службы, а затем глава Отдела вещания на СССР «Голоса Америки» Марк Помар в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о событиях в США, их политической подоплёке и расколе в американском обществе, а также дал свою оценку мировому геополитическому порядку.

Две важные вещи, которые Путину не сказали генералы, - Небоженко

0 216 0

Политолог и социолог Виктор Небоженко поделился с UKRLIFE.TV cвоими выводами о концепте гибридной войны.