В середині західного блоку відбувається "перерозподіл ваги": де місце України? — Євген Глібовицький

Підтримайте наш канал! https://www.patreon.com/ukrlife

Член наглядової ради Суспільного Мовлення і член Несторівської групи Євген Глібовицький розповів UKRLIFE.TV про місце України в новому світі, головні фактори, що блокують вступ України до НАТО і ЄС, перерозподіл "вагів" у західному блоці в цілому.

Інтерв'ю провела Людмила Немиря

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Все смотрят не в ту сторону. Где взорвётся после Южного Кавказа? На чём споткнулись США, — Виктор Небоженко

0 587 1

Политолог и социолог Виктор Небоженко на UKRLIFE.TV: визит Зеленского в США и в Канаду, ракетно-дроновая дуэль, сложные дискуссии в американском истеблишменте, новые взрывы конфликтов и тяжелое десятилетие.

Мир откатывается в восприятии войны и опасности к началу 2022 года, — Сергей Гармаш

0 486 1

О "бавовнах" в Крыму, разном восприятии происходящего в Луганске и в Донецке, военном решении конфликта в Нагорном Карабахе, положении Беларуси рассказал UKRLIFE.TV главный редактор сайта "ОстроВ" Сергей Гармаш.

Наш прорыв обороны на юге: война пойдёт по другому сценарию, — Сергей Грабский

0 546 0

Военный эксперт, полковник запаса Сергей Грабский в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ситуацию на фронтах на 22 сентября и ход украинского наступления.