Україну чекають соціальні конфлікти подібні грецьким та португальським, - Володимир Чемерис

Правозахисник та громадський діяч Володимир Чемерис в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про деякі тоталітарні тенденції в Україні, зауваживши їх небезпеку для демократичного майбутнього України, нагадав про схожі приклади в Греції та Португалії.

"Я думаю, що ситуація буде розвиватися по прикладу як вона розвивається зараз в Португалії та Греції. Наша влада, враховуючи свої інтереси, наступає на ті самі граблі, на які наступила Греція", - почав свою розповідь Володимир Чемерис.

00:50 – Тенденції тоталітаризму в Україні
5:15 – Які мітинги зараз неможливо провести?
17:20 – Діяльність Інституту пам’яті
29:30 – Полювання за призовниками
38:40 – Переслідування журналістів та письменники
52:00 – Ліві в Україні
1:16:50 – Наслідки євроінтеграції України

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

https://www.youtube.com/user/TVUKRLIFE
https://www.facebook.com/Ukrlife.tv/
https://twitter.com/UkrlifeTV
https://plus.google.com/+TVUKRLIFE

Наш сайт: http://www.ukrlife.tv/

Схожi сторiнки

''Холодная война'' США и Китая: перейдет ли Трамп черту? - Владимир Воля

0 165 0

Политолог-международник Владимир Воля в интервью каналу UKRLIFE.TV поведал о новом этапе противостояния США и Китая, а также рассказал о препятствиях на пути к выборам в Украине в 2020 году и прокомментировал пресс-конференцию Президента Зеленского.

Архів Байдена може стати більшою інтригою виборів в США, ніж "плівки" Деркача, - Богдан Нагайло

0 657 4

Богдан Нагайло британсько-український політичний аналітик та журналіст, директор Української служби "Радіо Свобода" (1989-1991 р.р.), дипломат, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував ситуацію довкола "плівок" Деркача та розповів про архів Байдена, в якому може бути більше цікавої інформації, а також виклав свою точку зору на тенденції світової політики в контексті протистояння США та Китая.

Не відкривати ''скриню Пандори'' - це найкраща політика щодо ''плівок Деркача'', - Адріан Каратницький

0 223 0

Старший науковий співробітник Атлантичної ради Адріан Каратницький поділився з UKRLIFE.TV своїми міркуваннями про коронавірус у Нью-Йорку, заяву семи послів США щодо України, "плівки Порошенко-Байдена", вибори в США, світову економіку після пандемії, долю глобального світу, стосунки з Китаєм, російські наміри щодо України, "Північний потік-2", перспективи Мінських домовленостей і Будапештського договору.