Україну чекають соціальні конфлікти подібні грецьким та португальським, - Володимир Чемерис

Правозахисник та громадський діяч Володимир Чемерис в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про деякі тоталітарні тенденції в Україні, зауваживши їх небезпеку для демократичного майбутнього України, нагадав про схожі приклади в Греції та Португалії.

"Я думаю, що ситуація буде розвиватися по прикладу як вона розвивається зараз в Португалії та Греції. Наша влада, враховуючи свої інтереси, наступає на ті самі граблі, на які наступила Греція", - почав свою розповідь Володимир Чемерис.

00:50 – Тенденції тоталітаризму в Україні
5:15 – Які мітинги зараз неможливо провести?
17:20 – Діяльність Інституту пам’яті
29:30 – Полювання за призовниками
38:40 – Переслідування журналістів та письменники
52:00 – Ліві в Україні
1:16:50 – Наслідки євроінтеграції України

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

https://www.youtube.com/user/TVUKRLIFE
https://www.facebook.com/Ukrlife.tv/
https://twitter.com/UkrlifeTV
https://plus.google.com/+TVUKRLIFE

Наш сайт: http://www.ukrlife.tv/

Схожi сторiнки

Призраки гражданской войны в Ливане, борьба в штабе Байдена и роль ЧВК в мировых конфликтах, - Илия Куса

0 197 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью Ukrlife.TV рассказал основную версию причин взрыва в Бейруте, охарактеризовал социально-политическую ситуацию в Ливане, Израиле и Ираке, а также обсудил предвыборную программу Байдена и значение частных военных компаний в современных мировых конфликтах.

Вся избирательная кампания в Беларуси - это дёрганье Лукашенко за усы, - Ольга Харламова

0 126 0

Политолог Ольга Харламова в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудила предвыборную ситуацию в Беларуси и рассказала о кандидатах в президенты.

Конец колхозного президентства, парад истуканов острова Пасхи и Зеленский в лагере, - Александр Кочетков

0 308 4

Политический технолог Александр Кочетков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации в Беларуси перед президентскими выборами, оценил положение Александра Лукашенко, а также прокомментировал политическую обстановку в Украине.