Українській владі потрібні не нові обличчя, а нова якість, - Солонтай

Україна потребує не нових облич при владі, а нового більш якісного підходу до ведення зовнішньої і внутрішньої політики та профедення реформ.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів експерт Інституту політичної освіти, один з лідерів об'єднання «Сила людей» Олександр Солонтай.

"Я би на уряд особливо не покладався - це "піна", яка піднялася після Революції. Віктор Янукович втік, але хтось повинен був зайняти керівні посади, логічно що це була опозиція.

Але це зовсім не те, що потрібно нашій державі, зовсім не та якість. Нинішня влада відторгає реформи і людей, і це зовсім не ті люди, які нам потрібні. Але просто критикувати - це тільки настрій псувати один одному.

Задача одна - робити те, що ми можемо, там, де ми можемо. Якщо ми не на фронті, то у тилу потрібно зробити все, аби ті хлопці недарма воювали. Люди, які йдуть до парламенту, повинні приносити туди не нові обличчя, а іншу якість", - сказав він.

Повне інтерв'ю з Олександром Солонтаєм дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Северодонецк выполнил свою задачу и Россия переходит в оборону, что для неё катастрофа - Олег Жданов

0 788 1

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны по состоянию на 24 июня и рассказал о переходе России к обороне против украниского контрнаступления.

 

Проблемы для России начнутся осенью, а Украина победит, - Евгений Киселёв

0 548 4

Политический журналист Евгений Киселёв в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями о предстоящих проблемах для России.

 

Путин создаёт из Калининграда тот же повод для войны, что и Гитлер, но с другой стороны, - Портников

0 866 4

Колумнист Виталий Портников в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями о военной угрозе для Литвы и других стран НАТО, а также обсудил ход войны в Украине.