Україна живе в режимі передсесійного студентського авралу, - Євген Магда

Гість UKRLIFE.TV - Євген Магда, директор Інституту світової політики. Він підбив підсумки 2017 року для України та охарактеризував деякі вектори розвитку України в 2018 році.

"Саме 2017 року генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг вперше заявив, що двері НАТО відкриті для України. Плюс вступили в дії повноцінно вже угода про асоціацію між Україною та ЄС та безвізовий режим для громадян України. Ці речі... спрямовують нас до Європейського союзу... Зрозуміло, що нам доведеться ще виконувати "домашні завдання", але це природньо. Я часом мислю все-таки як викладач. Наближається сесія, багато наших глядачів зі своїх студентських років пам'ятають передсесійний аврал. Мені видається, що Україна якоюсь мірою живе в цьому режимі. Не парламентської сесії, а тої, що буває у навчальних закладах...", - сказав Євген Магда.

1:30 - в 2017 році Україна формалізувала свій західноатлантичний вибір;
8:35 - хто надасть Україні парасольку безпеки?
12:30 - українцям не треба доводити всьому світові свою державність;
20:30 - нарощування потенціалу малого та середнього бізнесу;
26:10 - прогноз на 2018 рік: готуємося обирати Президента;
33:10 - в демократичній країні не можна заборонити і говорити дурниці;
39:30- Україна сидить на мішку з золотом, який ніяк не використовує.

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Схожi сторiнки

Після перемоги Путін одразу ж почав військові навчання на кордонах з Україною, - Костянтин Матвієнко

0 25 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнка на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Украина повторит эффект Трампа, - Михаил Чаплыга

0 587 0

Политический аналитик Михаил Чаплыга рассказал UKRLIFE.TV о сложном избрании нового Омбудсмена Украины и о принципиальном требовании независимости этой должности от политических сил, об аресте Надежды Савченко и возможных следствиях из этого дела, а также о грядущих выборах в Украине, настроениях украинцев и запросе на новые лица во власти.

Среди украинцев снова набирает популярность идея внеблокового статуса, - Мария Золкина

0 241 0

Аналитик фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила результаты социологического исследования, в котором отразились мнения украинцев в отношении оккупированных территорий, конфликта с Россией, а также будущего Украины в плане членства в военно-политических объединениях или внеблоковом статусе.

Коментарi

comments powered by Disqus