Україна згаяла свою можливість на саміті з ЄС, - Яременко

На саміті Україна – ЄС, українські дипломати не досягли поставлених завдань, та не змогли вирішити ключові для України питання Європейської інтеграції та допомоги з врегулюванням ситуації на Донбасі. 

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів голова правління «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Українська дипломатія не здатна нав’язувати, пропонувати і переконувати партнерів у тому, що ситуацію потрібно розглядати під українським кутом зору.

Зокрема, на саміті Україна – ЄС українська дипломатія не змогла вирішити традиційне, але на мій погляд абсолютно безглузде завдання, витягти з ЄС запевнення про європейську перспективу України. Це традиційна помилка, яка робиться Україною, ми намагаємось отримати заяви, замість конкретних дій у напрямку просування Асоціації.

Україна не змогла отримати підтримку у позиції, щодо подальшого розвитку Мінського процесу, зокрема, щодо залучення додаткових миротворчих контингентів, або поліцейської місії ЄС на Донбас.

Окрім цього, Україна не змогла отримати позитивну оцінку, щодо якості і темпів реформ, які здійснюються в країні, та не отримала відповідь про започаткування безвізового режиму, що звичайно, з точки зору громадської думки, найважливіше питання для українців.

Навряд чи Україна отримає можливість впливати на думку наших друзів або ворогів у світі. Україна зобов’язана постійно говорити про війну і підштовхувати європейців до більш рішучих дій.

Загалом напрям руху україно-європейських відносин – сприятливий. Саміт Україна - ЄС - це непересічна подія з огляду на значення Європейського Союзу для України, але Україна трошки згаяла свої можливості на цьому саміті, адже ми не досягли того, що могли і того, що було для нас необхідним», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Богданом Яременко в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Северодонецк выполнил свою задачу и Россия переходит в оборону, что для неё катастрофа - Олег Жданов

0 476 1

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны по состоянию на 24 июня и рассказал о переходе России к обороне против украниского контрнаступления.

 

Проблемы для России начнутся осенью, а Украина победит, - Евгений Киселёв

0 360 3

Политический журналист Евгений Киселёв в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями о предстоящих проблемах для России.

 

Путин создаёт из Калининграда тот же повод для войны, что и Гитлер, но с другой стороны, - Портников

0 596 4

Колумнист Виталий Портников в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями о военной угрозе для Литвы и других стран НАТО, а также обсудил ход войны в Украине.