Україна - це шахова дошка, на якій грають великі гравці, - Євген Магда

Політичний експерт та журналіст Євген Магда в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував прийняття законів про деокупацію та реінтеграцію Донбасу, а також представив свою книгу "Шостий. Спогади про майбутнє". Окремий акцент в інтерв'ю було зроблено на проблемі суб'єктності України та необхідності чітко викристалізувати національні інтереси.

"Без нарощування суб'єктності ми будемо кожну таку зустріч (Волкера та Суркова, прим. ред.) сприймати дуже важко... Ми сьогодні є своєрідною шахівницею. Це наша провина, провина наших керівників, що вони не зробили чогось, щоб ми були б хоча людиною, яка заводить шаховий годинник. Ми - шахівниця. Шахівниця - Сирія. Шахівниця - Курдистан... Нам треба використовувати час, а часу може бути достатньо довго, щоб ми хоча б годинничок підносили чи заводили. Треба змінювати нашу якість, а змінювати нашу якість ми можемо лише шляхом кристалізації національних інтересів", - заявив Євген Магда.

Перемикайте теми інтерв'ю:
00:35 – Книга Євгена Магди «Шостий. Спогади про майбутнє»
4:50 – Нові закони про Донбас
17:00 – Що є стратегією України?
22:55 – Мінські домовленості – це гальванізований живий труп
33:55 – Прогноз Євгена Магди

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в FacebookVKGoogle+ або Twitter!

 

Схожi сторiнки

Виталий Портников: Запад хочет держать Украину в холодильнике, чтобы отдать России после смены режима Путина

0 1312 7

Колумнист Виталий Портников в интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о своей новой книге "Дзвони Майдана", объяснил, почему реванш "бело-голубых" в Украине невозможен, о смене мафиозного государства на коррумпированное, о роли Запада в конфликте между Россией и Украиной, и о многом другом.

Україна може мати приріст 3 % ВВП, а українці житимуть навіть гірше, - Олександр Савченко

0 242 0

Гість студії UKRLIFE.TV - ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко.

Анализ предвыборных стратегий всех украинских политических сил от Андрея Золотарёва

0 361 0

Известный политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV провёл анализ политического расклада во всех крупных политических силах Украины в процессе подготовки к президентским и парламентским выборам в 2019 году. 

Коментарi

comments powered by Disqus