Україна - це шахова дошка, на якій грають великі гравці, - Євген Магда

Політичний експерт та журналіст Євген Магда в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував прийняття законів про деокупацію та реінтеграцію Донбасу, а також представив свою книгу "Шостий. Спогади про майбутнє". Окремий акцент в інтерв'ю було зроблено на проблемі суб'єктності України та необхідності чітко викристалізувати національні інтереси.

"Без нарощування суб'єктності ми будемо кожну таку зустріч (Волкера та Суркова, прим. ред.) сприймати дуже важко... Ми сьогодні є своєрідною шахівницею. Це наша провина, провина наших керівників, що вони не зробили чогось, щоб ми були б хоча людиною, яка заводить шаховий годинник. Ми - шахівниця. Шахівниця - Сирія. Шахівниця - Курдистан... Нам треба використовувати час, а часу може бути достатньо довго, щоб ми хоча б годинничок підносили чи заводили. Треба змінювати нашу якість, а змінювати нашу якість ми можемо лише шляхом кристалізації національних інтересів", - заявив Євген Магда.

Перемикайте теми інтерв'ю:
00:35 – Книга Євгена Магди «Шостий. Спогади про майбутнє»
4:50 – Нові закони про Донбас
17:00 – Що є стратегією України?
22:55 – Мінські домовленості – це гальванізований живий труп
33:55 – Прогноз Євгена Магди

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в FacebookVKGoogle+ або Twitter!

 

Схожi сторiнки

Після перемоги Путін одразу ж почав військові навчання на кордонах з Україною, - Костянтин Матвієнко

0 25 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнка на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Украина повторит эффект Трампа, - Михаил Чаплыга

0 587 0

Политический аналитик Михаил Чаплыга рассказал UKRLIFE.TV о сложном избрании нового Омбудсмена Украины и о принципиальном требовании независимости этой должности от политических сил, об аресте Надежды Савченко и возможных следствиях из этого дела, а также о грядущих выборах в Украине, настроениях украинцев и запросе на новые лица во власти.

Среди украинцев снова набирает популярность идея внеблокового статуса, - Мария Золкина

0 241 0

Аналитик фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила результаты социологического исследования, в котором отразились мнения украинцев в отношении оккупированных территорий, конфликта с Россией, а также будущего Украины в плане членства в военно-политических объединениях или внеблоковом статусе.

Коментарi

comments powered by Disqus