Україна - це шахова дошка, на якій грають великі гравці, - Євген Магда

Політичний експерт та журналіст Євген Магда в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував прийняття законів про деокупацію та реінтеграцію Донбасу, а також представив свою книгу "Шостий. Спогади про майбутнє". Окремий акцент в інтерв'ю було зроблено на проблемі суб'єктності України та необхідності чітко викристалізувати національні інтереси.

"Без нарощування суб'єктності ми будемо кожну таку зустріч (Волкера та Суркова, прим. ред.) сприймати дуже важко... Ми сьогодні є своєрідною шахівницею. Це наша провина, провина наших керівників, що вони не зробили чогось, щоб ми були б хоча людиною, яка заводить шаховий годинник. Ми - шахівниця. Шахівниця - Сирія. Шахівниця - Курдистан... Нам треба використовувати час, а часу може бути достатньо довго, щоб ми хоча б годинничок підносили чи заводили. Треба змінювати нашу якість, а змінювати нашу якість ми можемо лише шляхом кристалізації національних інтересів", - заявив Євген Магда.

Перемикайте теми інтерв'ю:
00:35 – Книга Євгена Магди «Шостий. Спогади про майбутнє»
4:50 – Нові закони про Донбас
17:00 – Що є стратегією України?
22:55 – Мінські домовленості – це гальванізований живий труп
33:55 – Прогноз Євгена Магди

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в FacebookVKGoogle+ або Twitter!

 

Схожi сторiнки

Россия ведёт «псевдорусские» войны на чужих территориях, боясь за свою идентичность, - Олеся Яхно

0 284 3

Политолог Олеся Яхно в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о планах Петра Порошенко на будущую президентскую кампанию, противоречиях между Европой и США в контексте интересов Украины, а также проблемах Российской Федерации, из-за которых страдают все соседние с ней страны.

Три причини, з яких Конституцію України давно вже час змінити, - Геннадій Друзенко

0 109 0

Виступ Геннадія Друзенка, юриста та громадського діяча, на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про потребу внести зміни до чинної Конституції України та про запоруку дієвості таких змін.

Коментарi

comments powered by Disqus