Україна – Польща: треба міняти формат, - Євген Магда

Поточний формат стосунків мiж Польщею та Україною потрібно змінити відповідно до нових політичних реалій.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт та історик Євген Магда.

"Протягом тривалого часу був формат "адвокат - підзахисний". Варшава дійсно тут зробила дуже багато. Але нам потрібно, очевидно, змінити формат, сказати що "дякую, та ми воліємо говорити про формат партнерства". Яким воно буде - потрібно вирішувати через двосторонню співпрацю та домовленості. Ніхто не скасовував статусу стратегічного партнерства - але, з іншого боку, ми бачимо, що Росія дуже активно грає на існуючих протиріччях, намагається втрутитися туди за першої-ліпшої нагоди", - сказав эксперт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 
Схожi сторiнки

Після перемоги Путін одразу ж почав військові навчання на кордонах з Україною, - Костянтин Матвієнко

0 26 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнка на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Украина повторит эффект Трампа, - Михаил Чаплыга

0 587 0

Политический аналитик Михаил Чаплыга рассказал UKRLIFE.TV о сложном избрании нового Омбудсмена Украины и о принципиальном требовании независимости этой должности от политических сил, об аресте Надежды Савченко и возможных следствиях из этого дела, а также о грядущих выборах в Украине, настроениях украинцев и запросе на новые лица во власти.

Среди украинцев снова набирает популярность идея внеблокового статуса, - Мария Золкина

0 241 0

Аналитик фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила результаты социологического исследования, в котором отразились мнения украинцев в отношении оккупированных территорий, конфликта с Россией, а также будущего Украины в плане членства в военно-политических объединениях или внеблоковом статусе.

Коментарi

comments powered by Disqus