Україна – Польща: треба міняти формат, - Євген Магда

Поточний формат стосунків мiж Польщею та Україною потрібно змінити відповідно до нових політичних реалій.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт та історик Євген Магда.

"Протягом тривалого часу був формат "адвокат - підзахисний". Варшава дійсно тут зробила дуже багато. Але нам потрібно, очевидно, змінити формат, сказати що "дякую, та ми воліємо говорити про формат партнерства". Яким воно буде - потрібно вирішувати через двосторонню співпрацю та домовленості. Ніхто не скасовував статусу стратегічного партнерства - але, з іншого боку, ми бачимо, що Росія дуже активно грає на існуючих протиріччях, намагається втрутитися туди за першої-ліпшої нагоди", - сказав эксперт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 
Схожi сторiнки

Александр Рар: Мир становится многополярным и малопредсказуемым

0 489 1

На связи со студией UKRLIFE.TV - известный немецкий политолог Александр Рар. Темами интервью с ним были вероятные перевыборы в Германии, Президентские выборы в России 2018 года, летальное оружие для Украины и миротворцы на Донбассе, китайский выбор Европе, "Северный Поток-2" и российские санкции.

Несчастный Путин, имперский Навальный и демоны Собчак – портреты российских политиков, - Екатерина Макаревич

0 253 0

Журналистка журнала "Фокус" и блогер Екатерина Макаревич в своём интервью каналу Ukrlife.TV обрисовала психологические портреты крупных российских политиков: Ксении Собчак, Алексея Навального и Владимира Путина, а также Михаила Саакашвили, отметив самые значительные черты характера и их проявления в политической деятельности.

Украину ждёт глобальное изменение политического ландштафта, - Андрей Золотарёв

0 1196 0

Политолог Андрей Золотарев о главном тренде 2018 года для Украины, который принесёт ей новый политический цикл.

Коментарi

comments powered by Disqus