Україна – Польща: треба міняти формат, - Євген Магда

Поточний формат стосунків мiж Польщею та Україною потрібно змінити відповідно до нових політичних реалій.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт та історик Євген Магда.

"Протягом тривалого часу був формат "адвокат - підзахисний". Варшава дійсно тут зробила дуже багато. Але нам потрібно, очевидно, змінити формат, сказати що "дякую, та ми воліємо говорити про формат партнерства". Яким воно буде - потрібно вирішувати через двосторонню співпрацю та домовленості. Ніхто не скасовував статусу стратегічного партнерства - але, з іншого боку, ми бачимо, що Росія дуже активно грає на існуючих протиріччях, намагається втрутитися туди за першої-ліпшої нагоди", - сказав эксперт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 
Схожi сторiнки

Виталий Портников: Запад хочет держать Украину в холодильнике, чтобы отдать России после смены режима Путина

0 1312 7

Колумнист Виталий Портников в интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о своей новой книге "Дзвони Майдана", объяснил, почему реванш "бело-голубых" в Украине невозможен, о смене мафиозного государства на коррумпированное, о роли Запада в конфликте между Россией и Украиной, и о многом другом.

Україна може мати приріст 3 % ВВП, а українці житимуть навіть гірше, - Олександр Савченко

0 242 0

Гість студії UKRLIFE.TV - ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко.

Анализ предвыборных стратегий всех украинских политических сил от Андрея Золотарёва

0 361 0

Известный политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV провёл анализ политического расклада во всех крупных политических силах Украины в процессе подготовки к президентским и парламентским выборам в 2019 году. 

Коментарi

comments powered by Disqus