Україна – Польща: треба міняти формат, - Євген Магда

Поточний формат стосунків мiж Польщею та Україною потрібно змінити відповідно до нових політичних реалій.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт та історик Євген Магда.

"Протягом тривалого часу був формат "адвокат - підзахисний". Варшава дійсно тут зробила дуже багато. Але нам потрібно, очевидно, змінити формат, сказати що "дякую, та ми воліємо говорити про формат партнерства". Яким воно буде - потрібно вирішувати через двосторонню співпрацю та домовленості. Ніхто не скасовував статусу стратегічного партнерства - але, з іншого боку, ми бачимо, що Росія дуже активно грає на існуючих протиріччях, намагається втрутитися туди за першої-ліпшої нагоди", - сказав эксперт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 




Схожi сторiнки

Россия ведёт «псевдорусские» войны на чужих территориях, боясь за свою идентичность, - Олеся Яхно

0 284 3

Политолог Олеся Яхно в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о планах Петра Порошенко на будущую президентскую кампанию, противоречиях между Европой и США в контексте интересов Украины, а также проблемах Российской Федерации, из-за которых страдают все соседние с ней страны.

Три причини, з яких Конституцію України давно вже час змінити, - Геннадій Друзенко

0 108 0

Виступ Геннадія Друзенка, юриста та громадського діяча, на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про потребу внести зміни до чинної Конституції України та про запоруку дієвості таких змін.

Коментарi

comments powered by Disqus