У випадку великої війни з Росією українці можуть зупинити ворога у болоті спротиву, - Святослав Стеценко

Полковник запасу, представник уповноваженого з прав людини, експерт з питань оборони країни Святослав Стеценко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV висловив свою позицію щодо введення миротворчої місії ООН на Донбас та її ефективності у припиненні війни. Крім цього гість наголосив на важливості проведення навчання громадян методам спротиву на випадок початку великого військового конфлікту з Росією.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
1:30 – Введення миротворців на Донбас
3:30 – Які сторони конфлікту висловлюють свою готовність до введення миротворців?
9:40 – Миротворці можуть зупинити бойові дії, але не принести мир
13:20 – Чи можлива ескалація на Донбасі?
16:15 – Україна не готується до великої війни
19:40 – Український легіон
25:20 – Робота з територіальної оборони
28:00 – Парамілітарні об’єднання
31:50 – Монополія на насильство у держави
37:10 – Нам треба зупинити ворога у болоті спротиву
40:45 – Психологічна реабілітація військових

Інтерв'ю проводила ведуча каналу Ukrlife.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

После голосования Путин стал бояться ещё больше, потому что оно прошло не так, как он хотел, - Гозман

0 170 0

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал итоги голосования за поправки в Конституцию России и рассказал о дальнейших действиях Путина.

Трамп унизил Путина, выйдя из двух договоров, - Гарри Табах

0 103 0

Kомандор ВМС США в отставке Гарри Табах прокомментировал критику в адрес Дональда Трампа со стороны многих журналистов и экспертов, а также высказал свои точку зрения на политику Трампа в адрес Украины и России.

Виталий Портников: Я гарантирую 25 лет бедности, несчастья и безысходности, если украинцы не соберутся и не включат мозги

0 207 1

Колумнист Виталий Портников поделился со зрителями UKRLIFE.TV своими размышлениями о современном значении украинского села, "исторической миссии" Владимира Путина, отношениях России и Беларуси, глобальных последствиях нарушения Будапештского меморандума, "демонтаже" Китая Дэна Сяопина, ностальгии по Советскому Союзу, поляризации электората в Украине.