У Верховній Раді почалось перегрупування депутатів довкола кандидатів в президенти, - Віктор Таран

Політолог, представник Центру політичних студій та аналітики "Ейдос" Віктор Таран в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував провал голосування за скасування декларування громадськими активістами, а також розповів про зміну політичної конфігурації Верховної Ради, в якій депутати задля свого політичного виживання почли орієнтуватися на кандидатів в президенти.

"Ми виходимо на виборчу кампанії, маємо кількох кандидатів, які мають однаковий рейтинг в межах статистичної похибки 14-12 % - це Порошенко, це Тимошенко, і умовно другий ешелон: Рабінович, Опоблок, Вакарчук. Оскільки немає явного фавориту, то всі гравці починають орієнтуватися не на одного, а на того, на того, на того, відповідно починають грати в балансі", - розповів Віктор Таран.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:30 – Провал відміни електронних декларацій для антикорупційних активістів
1:25 – Коаліція в Раді фрагментована і кожен веде свою гру
4:00 – Провал голосування – це персональна помста громадським активістам
6:50 – Верховна Рада перетворюється в змія, який себе поїдає
8:16 – За рік до виборів можна знищити будь-якого кандидата
13:10 – На чийому електораті буде грати Вакарчук?
14:50 – Миротворці на Донбасі
20:00 – Небезпека Північного потоку 2
21:50 – Чи буде введення миротворців виконанням Мінських домовленостей?
28:00 – Арешт Надії Савченко

Інтерв'ю проводила ведучаUkrlife.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter или Google+!

 

Схожi сторiнки

Гражданская война в США: настоящие причины и последствия для ХХІ века, - Александр Ланецкий

0 69 0

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий в новом интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал об истории и причинах Гражданской войны в США 1861—1865 годов и о том, как эта "Война Севера и Юга" откликается в современном американском обществе.

Трамп подливает галлоны бензина, и перед Украиной стоят два вызова, — Руслан Бизяев

0 144 0

Политический аналитик Руслан Бизяев в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию в США в связи с протестами и подготовкой к выборам, рассказал о проблемах Евросоюза и назвал главные вызовы, стоящие перед Украиной.

Главная интрига накануне большой битвы за местную власть, - Иван Фурсенко

0 75 0

Первый заместитель исполнительного директора Всеукраинской ассоциации громад Иван Фурсенко рассказал Ukrlife.TV о том, как местные громады готовятся к грядущим выборам, и объяснил, почему эти выборы будут одними из самых важных для Украины.