Три погляди на Україну із США та клінч у боротьбі за Київ, - Олег Саакян

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Виступ Олега Саакяна у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему: "До виборів Верховної Ради залишилося 2 роки. Перші ознаки старту парламентської кампанії".

Учасники: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; політичний експерт Костянтин Матвієнко; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко; політолог, співзасновник Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" Олег Саакян

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

 

Схожi сторiнки

Параметри сучасної руїни та чинники ідеального шторму в Україні, - Матвієнко

0 82 0

Виступ Костянтина Матвієнека у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Ідеальний шторм" - для України чи насамперед для команди президентської яхти?".

До конца года в Украине решится вопрос "кто кого?" - Вадим Карасёв

0 95 1

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Ідеальний шторм" - для України чи насамперед для команди президентської яхти?".

Ситуація почне швидко змінюватися в умовах ідеального шторму, - Олександр Кочетков

0 101 1

Виступ Олександр Кочеткова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Ідеальний шторм" - для України чи насамперед для команди президентської яхти?".