Третій Майдан - це крок до розпаду України, - Магда

Шлях України до Європи триватиме більше 10 років, все буде залежить від української еліти. Можливо, вона почне швидко змінюватися, але ще одна революція призведе до розпаду України.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог Євген Магда.

«Україна вибрала Європейський шлях, в цьому немає сумнівів. Цей шлях, на мій погляд триватиме більше ніж 10 років. Я виходжу з обсягу України, її проблем та того, наскільки інертною є українська еліта, ніскільки вона є неспроможною в питаннях самопожертви підібратися хоча б трошки ближче до волонтерів, військових та звичайних громадян.

Суспільство виявилось набагато більш пасіонарним за тих, хто називає себе українською елітою. Можливо, це призведе до того, що еліта почне швидше змінюватись, але я не прихильник того, щоб вона змінювалась в революційний спосіб.

Третій Майдан - це крок до розпаду України. Гіпотетичний розпад України в Європейському Союзі спочатку сприймуть з обуренням і занепокоєнням, а потім звикнуть. Ніхто крім нас самих не буде за нас боротися.

Всі успіхи, які будуть в України попереду - це наслідки існування і активності простих людей, а всі недоліки і програш – це помилки влади», - вважає Магда.

Дивіться інтерв’ю з Євгеном Магдою в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Путин придёт с белым флагом, - Сергей Постоловский

0 194 2

Политолог Сергей Постоловский в своём интервью Ukrlife.TV рассказал о желании России заключить перемирие.

 

Як треба змінити стратегічний наратив НАТО? - Григорій Перепелиця

0 110 0

Григорій Перепелиця про зміну наративів НАТО.

 

Як Україна використовує план Роджерса, розроблений НАТО, - Григорій Перепелиця

0 116 0

Григорій Перепелиця про план Роджерса на озброєнні України.