Тимошенко заявила про тиск та залякування кандидатів на виборах до територіальних громад

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко в своєму виступі на прес-конференції розповіла про хід виборчої кампанії на виборах до територіальних громад, а також про порушення демократичності та чесності виборів, зокрема пробеспрецедентний тиск та залякування, які чиняться на кандидатів.

"Є три речі, на які я хотіла би зараз звернути увагу. Ці три речі фундаментально порушують демократичність виборів, їх чесність, об'єктивність. Перше, такого адміністративного тиску, такої потужності всеохоплюючого тиску я не пам'ятаю ніколи... Друге, це те, що силові структури продовжують залишатися учасниками виборчої кампанії... І третє, на чому я хотіла би зосередити вашу увагу, - це масштабний підкуп, масштабний. Якщо підкуп раніше був до Верховної Ради, якщо колись підкуповував Янукович через чорну бухгалтерію на президентські вибори, то на місцевих виборах саме цей президент започаткував масштабний підкуп. Мушу вам сказати, що це не просто виявлено, а і зафільмовано", - заявила Юлія Тимошенко.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Путин в растерянности от поведения Зеленского, - Анатолий Кравчук

0 2093 1

Полковник ВСУ, экс-начальник управления информационных операций Генерального штаба Анатолий Кравчук рассказал Ukrlife.TV о последствиях разведения вооружённых сил на Донбассе и важности правильного ведения информационной войны.

Виталий Портников: Что такое капитуляция и почему стена на Донбассе невозможна?

0 674 6

Колумнист Виталий Портников рассказал Ukrlife.TV о военной операции Турции в Сирии, подготовке к выборам в США, протестах в Барселоне, а также изложил свою точку зрения на последствия возможной капитуляции Украины и ответил на вопрос, как закончить войну на Донбассе.

Разведение войск на Донбассе скорее благоприятно скажется на жизни и здоровье граждан, - Владимир Щербов

0 214 0

Гость UKRLIFE.TV - Владимир Щербов, представитель Мониторинговой миссии ООН в Украине, ответственный за вопросы с нарушением права на жизнь и физическую неприкосновенность личности в ходе конфликта на Донбассе, рассказал о последствиях разведения войск и увеличения "серой зоны" на Донбассе.