Судова реформа: що прийняла Верховна Рада та чому Президент має накласти вето? – Ірина Шиба

Ірина Шиба, старша менеджерка проектів фундації DEJURE, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV детально розкрила сутність судової реформи, її позитивні зміни та негативні наслідки для життя українців. Зокрема вона зробила акцент на поправках до закону, які були прийняті із порушенням процедури голосування.

"Нам залишається закликати Президента України ветувати цей закон та ті правки, які були в ньому зроблені та проголосовані з порушенням процедури, - це єдине, що ми можемо сьогодні зробити", - заявила Ірина Шиба.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Трамп создал ситуативный союз демократов с Китаем, - Владимир Воля

0 436 2

Политолог Владимир Воля на UKRLIFE.TV: США vs Китай, выход "Народного фронта" из коалиции, встреча Путина и Помпео.

Розпуск Верховної Ради після виходу Народного фронту із коаліції все ще можливий, - Куценко

0 494 2

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про юридичні аспекти розпуску Верховної Ради України та можливості для призначення дострокових виборів.

Народний фронт вийшов із коаліції - що далі? - Ігор Коліушко

0 631 2

Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував вихід Народного фронту із коаліції та детально розповів правові аспекти розпуску Верховної Ради та призначення дострокових виборів.