Судова реформа: що прийняла Верховна Рада та чому Президент має накласти вето? – Ірина Шиба

Ірина Шиба, старша менеджерка проектів фундації DEJURE, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV детально розкрила сутність судової реформи, її позитивні зміни та негативні наслідки для життя українців. Зокрема вона зробила акцент на поправках до закону, які були прийняті із порушенням процедури голосування.

"Нам залишається закликати Президента України ветувати цей закон та ті правки, які були в ньому зроблені та проголосовані з порушенням процедури, - це єдине, що ми можемо сьогодні зробити", - заявила Ірина Шиба.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Украина - не дача и не огород для России, - Лариса Ившина

0 363 3

Главный редактор газеты "День" Лариса Ившина в эфире канала UKRLIFE.TV поделилась своим взглядом на последнее интервью Владимира Путина в западных СМИ, объяснила, почему украинских олигархов требовалось вовремя "ввести в берега", а также рассказала о летней школе журналистики от газеты "День".

Три дня до выборов: ''рейтинг Красной Шапочки'' или ''Аплодируйте, господа!'' - Михаил Чаплыга

0 700 9

Политический аналитик Михаил Чаплыга оценил положение дел в украинской политической жизни за три дня до выборов в Верховную Раду Украины.

Альтернативный Запад объединяется с авторитарным Востоком, - Михаил Минаков

0 406 3

Политический философ, научный сотрудник Михаил Минаков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о концепции третьей волны авторитаризма и суверенизма, а также о клановой структуре украинского государства в контексте смены власти.