Служба крымских солдат в Крыму была причиной быстрой сдачи полуострова, - Лупаков

Территориальный принцип службы в армии был причиной провала развития национально-патриотического духа.

Об этом в эфире UKRLIFE.TV отметил капитан І рангу Евгений Лупаков.

"В 1996 році Кузьмук відмінів екстериторіальний принцип комплектування служби в ЗС України. Це що: хлопець зі Львова служить в Криму, а хлопець зі Львова служить в Криму. Він сказав, що не треба екстериторіальний принцип, а треба територіальний, хай мами годують своїх дітей. Через два місяці Верховна Рада прийняла постанову по підпорядкування собі збройних сил. Хоча цю постанову відмінили, але це вже був дзвінок: в Криму буде Кримська армія, СБУ, міліція. Ось звідки це все почалося, тому для мене не було новиною, що люди зрадили Україні," - рассказал Лупаков.

Смотрите другие видео специального телемарафона  «УКРАЇНСЬКЕ МОРЕ: УКРАЇНА VS РОСІЯ»

Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV ! Карта Приватбанка: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Управляемость Украиной падает, а вторая волна коронавируса уже не за горами, - Вадим Карасёв

0 401 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Чи стануть місцеві вибори наступного місяця передумовою для дочасних виборів Верховної Ради і президента" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 25 вересня 2020 року.

В Україні є три категорії еліт: латифундисти, контрабандисти, бандити дев'яностих, - Бондаренко

0 370 0

Виступ Костянтина Бондаренко на круглому столі "Чи стануть місцеві вибори наступного місяця передумовою для дочасних виборів Верховної Ради і президента" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 25 вересня 2020 року.

Мы находимся в четырёхугольнике: семибоярщина, неопределенность, парламентаризм или сильная президентская власть? - Виктор Небоженко

0 367 3

Виступ директора соціологічної служби "Український барометр" Віктора Небоженка на круглому столі "Чи стануть місцеві вибори наступного місяця передумовою для дочасних виборів Верховної Ради і президента" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 25 вересня 2020 року.