Щоб протидіяти російській агресії, Україні потрібно зрозуміти її загальноєвропейський конекст, - Олег Покальчук

Виступ Олега Покальчука, соціального психолога та письменника, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці" 14 березня 2016 року в Києві.

"Є багато нюансів відносно контенту, який транслюєтсья з українського боку, тому що він є дуже марнославним і переважно підігріває власні амбіції з приводу того, що, мовляв, ми прекрасні, мудрі й розумні, а ворог дурний і примітивний. Це є глибока помилка. З того боку працює дуже професійний, досвічений, кваліфікований противник, який абсолютно не має совісті - в нього її ніколи не було. Для того, щоб протидіяти такому типу агресії, потрібно розуміти її контекст, а він є загальноєвропейським. Сьогодні багато колег з балтійських країн співпрацюють з нами, бо вони розуміють: вони можуть бути наступними, бо фактично в просторі інформаційними війни ми вже знаходимося на вістрі атаки", - мовив він.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Идёт битва за раздел электорального пирога партии Президента, - Кирилл Молчанов

0 216 1

Политолог Кирилл Молчанов подвёл итоги избирательной кампании местных выборов-2020 и назвал её главные особенности сравнительно с выборами предыдущих лет.

Мы входим в ситуацию идеального шторма для власти, - Алексей Якубин

0 227 1

Политолог Алексей Якубин прокомментировал так называемые пять вопросов Президента Зеленского, подготовленные к местным выборам-2020, а также поделился своими мыслями о нынешнем отождествлении политики и морали.

Руслан Бортник: США как самозакрывающаяся Атлантида, и зачем Китай демонстрирует мускулы

0 381 1

Директор Украинского института политики Руслан Бортник в своём интервью каналу Ukrlife.TV поделился видением нового глобального миропорядка, обсудил будущее США, Китая и России, а также дал оценку социально-политическим событиям в Украине в связи с подготовкой к местным выборам.