Щоб протидіяти російській агресії, Україні потрібно зрозуміти її загальноєвропейський конекст, - Олег Покальчук

Виступ Олега Покальчука, соціального психолога та письменника, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці" 14 березня 2016 року в Києві.

"Є багато нюансів відносно контенту, який транслюєтсья з українського боку, тому що він є дуже марнославним і переважно підігріває власні амбіції з приводу того, що, мовляв, ми прекрасні, мудрі й розумні, а ворог дурний і примітивний. Це є глибока помилка. З того боку працює дуже професійний, досвічений, кваліфікований противник, який абсолютно не має совісті - в нього її ніколи не було. Для того, щоб протидіяти такому типу агресії, потрібно розуміти її контекст, а він є загальноєвропейським. Сьогодні багато колег з балтійських країн співпрацюють з нами, бо вони розуміють: вони можуть бути наступними, бо фактично в просторі інформаційними війни ми вже знаходимося на вістрі атаки", - мовив він.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

30 років ''фасадної демократії'', або чому українці не довіряють політикам та інститутам, - Касьянов, Куделя

0 23 0

Співавтори книжки "Новітня історія України 1991-2021" ("From “the Ukraine” to Ukraine. A Contemporary History, 1991–2021") доктор історичних наук, професор Георгій Касьянов і доктор філософії, доцент Сергій Куделя розповіли про основні проблеми, виклики й досягнення України на шляху створення її державних і політичних інституцій протягом років незалежності, а також про питання суб'єктності в сучасному світі.

Вадим Карасёв: Что означает одновременное наступление на Медведчука, Порошенко и НАБУ?

0 43 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Неспокійний політичний березень - напруженість на фронті і в тилу зростає" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 5 березня 2021 року.

Какой уровень бедности прячется за фасадом официальной статистики в Украине? - Кутуев, Енин, Коржов

0 126 0

В гостях Ukrlife.TV представители кафедры социологии факультета социологии и права НТУУ "КПИ им. Сикорского" кандидат социологических наук, доцент Геннадий Коржов, доктор социологических наук, профессор, заведующий кафедрой социологии Павел Кутуев, кандидат социологических наук, доцент Максим Енин. Речь в интервью пошла о бедности и неравенстве в Украине и мировых трендах по преодолению классового неравенства.