Говорити про імпічмент Дональду Трампу значить надміру спрощувати речі, - Євген Магда

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував у інтерв'ю для UKRLIFE.TV версію про можливий імпічмент Дональду Трампу.

"На моє глибоке переконання, - попри те, що у нас в експертному і журналістському середовищі вже виносять імпічмент Трампу, - я думаю, що це "сублімація" через відсутність закону про імпічмент Президенту в Україні... Все ж, як на мене, американська політична система набагато складніша, ніж виглядає на перший погляд, і не варто забувати, що в республіканців є на сьогоднішній момент більшість в обох палатах конгресу. Вважати, що все буде так просто і в один чудовий день Дональд Трамп напише заяву і поїде в Трамп-тауер, а Майк Пенс стане Президентом - це, як на мене, дещо спрощене тлумачення", - сказав експерт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Россия ведёт «псевдорусские» войны на чужих территориях, боясь за свою идентичность, - Олеся Яхно

0 284 3

Политолог Олеся Яхно в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о планах Петра Порошенко на будущую президентскую кампанию, противоречиях между Европой и США в контексте интересов Украины, а также проблемах Российской Федерации, из-за которых страдают все соседние с ней страны.

Три причини, з яких Конституцію України давно вже час змінити, - Геннадій Друзенко

0 109 0

Виступ Геннадія Друзенка, юриста та громадського діяча, на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про потребу внести зміни до чинної Конституції України та про запоруку дієвості таких змін.

Коментарi

comments powered by Disqus