Говорити про імпічмент Дональду Трампу значить надміру спрощувати речі, - Євген Магда

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував у інтерв'ю для UKRLIFE.TV версію про можливий імпічмент Дональду Трампу.

"На моє глибоке переконання, - попри те, що у нас в експертному і журналістському середовищі вже виносять імпічмент Трампу, - я думаю, що це "сублімація" через відсутність закону про імпічмент Президенту в Україні... Все ж, як на мене, американська політична система набагато складніша, ніж виглядає на перший погляд, і не варто забувати, що в республіканців є на сьогоднішній момент більшість в обох палатах конгресу. Вважати, що все буде так просто і в один чудовий день Дональд Трамп напише заяву і поїде в Трамп-тауер, а Майк Пенс стане Президентом - це, як на мене, дещо спрощене тлумачення", - сказав експерт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Після перемоги Путін одразу ж почав військові навчання на кордонах з Україною, - Костянтин Матвієнко

0 26 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнка на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Украина повторит эффект Трампа, - Михаил Чаплыга

0 587 0

Политический аналитик Михаил Чаплыга рассказал UKRLIFE.TV о сложном избрании нового Омбудсмена Украины и о принципиальном требовании независимости этой должности от политических сил, об аресте Надежды Савченко и возможных следствиях из этого дела, а также о грядущих выборах в Украине, настроениях украинцев и запросе на новые лица во власти.

Среди украинцев снова набирает популярность идея внеблокового статуса, - Мария Золкина

0 241 0

Аналитик фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила результаты социологического исследования, в котором отразились мнения украинцев в отношении оккупированных территорий, конфликта с Россией, а также будущего Украины в плане членства в военно-политических объединениях или внеблоковом статусе.

Коментарi

comments powered by Disqus