Говорити про імпічмент Дональду Трампу значить надміру спрощувати речі, - Євген Магда

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував у інтерв'ю для UKRLIFE.TV версію про можливий імпічмент Дональду Трампу.

"На моє глибоке переконання, - попри те, що у нас в експертному і журналістському середовищі вже виносять імпічмент Трампу, - я думаю, що це "сублімація" через відсутність закону про імпічмент Президенту в Україні... Все ж, як на мене, американська політична система набагато складніша, ніж виглядає на перший погляд, і не варто забувати, що в республіканців є на сьогоднішній момент більшість в обох палатах конгресу. Вважати, що все буде так просто і в один чудовий день Дональд Трамп напише заяву і поїде в Трамп-тауер, а Майк Пенс стане Президентом - це, як на мене, дещо спрощене тлумачення", - сказав експерт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Виталий Портников: Запад хочет держать Украину в холодильнике, чтобы отдать России после смены режима Путина

0 1312 7

Колумнист Виталий Портников в интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о своей новой книге "Дзвони Майдана", объяснил, почему реванш "бело-голубых" в Украине невозможен, о смене мафиозного государства на коррумпированное, о роли Запада в конфликте между Россией и Украиной, и о многом другом.

Україна може мати приріст 3 % ВВП, а українці житимуть навіть гірше, - Олександр Савченко

0 242 0

Гість студії UKRLIFE.TV - ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко.

Анализ предвыборных стратегий всех украинских политических сил от Андрея Золотарёва

0 361 0

Известный политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV провёл анализ политического расклада во всех крупных политических силах Украины в процессе подготовки к президентским и парламентским выборам в 2019 году. 

Коментарi

comments powered by Disqus