Говорити про імпічмент Дональду Трампу значить надміру спрощувати речі, - Євген Магда

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував у інтерв'ю для UKRLIFE.TV версію про можливий імпічмент Дональду Трампу.

"На моє глибоке переконання, - попри те, що у нас в експертному і журналістському середовищі вже виносять імпічмент Трампу, - я думаю, що це "сублімація" через відсутність закону про імпічмент Президенту в Україні... Все ж, як на мене, американська політична система набагато складніша, ніж виглядає на перший погляд, і не варто забувати, що в республіканців є на сьогоднішній момент більшість в обох палатах конгресу. Вважати, що все буде так просто і в один чудовий день Дональд Трамп напише заяву і поїде в Трамп-тауер, а Майк Пенс стане Президентом - це, як на мене, дещо спрощене тлумачення", - сказав експерт.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Военное положение в Украине могут снять в срок, но потом ввести вновь, - Юрий Касьянов

0 1204 2

Блогер Юрий Касьянов о причинах и следствиях введения военного положения в Украине и о возможности для его продления, а также о подготовке украинского общества к выборам 2019 года.

Проукраинских людей на Донбассе было много, а стало ещё больше, - Игорь Козловский, Лилия Украинская

0 755 1

Гости канала UKRLIFE.TV - военный волонтёр Лилия Украинская (Болбат) из Мариуполя, старший научный сотрудник отделения религиеведения Института философии НАН Украины Игорь Козловский из Донецка, советник министра информационной политики Украины Дмитрий Ткаченко.

Грозит ли Европе новая "Парижская коммуна"? - Руслан Рыгованов

0 543 0

Политический аналитик Руслан Рыгованов в новом интервью каналу UKRLIFE.TV: о протестах во Франции и распространении их на другие страны, о потребности в новом общественном договоре и о предстоящем Объединительном соборе.

Коментарi

comments powered by Disqus