Що робити переселенцю, коли він не може повертати раніше взятий кредит? - Донбас SOS

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок виконання кредитних зобов'язань внутрішньо переміщених осіб в Україні (зокрема, переміщених у зв'язку з проведенням АТО) та про правове забезпечення цього процесу; як поводити себе з банком, коли він звертається з вимогою погасити заборгованість; яким чином повертати кредит та відсотки за ним, коли для цього немає фінансової можливості; як захистити себе, коли банк чи третя особа вимагає повернення кредиту з погрозами чи іншими порушеннями законодавства; що собою являє реструктуризація боргу тощо.

Донбас SOS - громадська організація, що утворилася 14 березня 2014 року через активістів Донбасу. Займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, а також внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

http://donbasssos.org/main_ua/ 
https://www.facebook.com/DonbassSOS/ 
https://vk.com/donbasssos 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Противоречия в законах о Донбассе – это спор Порошенко с Турчиновым, - Кирилл Сазонов

0 509 0

Политический аналитик Кирилл Сазонов объяснил UKRLIFE.TV, что Петр Порошенко хочет взять с собой на выборы и каков источник противоречий в законах о Донбассе.

Что спрятали в новый закон о Донбассе? - Виктор Небоженко

0 770 0

Политолог и социолог Виктор Небоженко о контрабандном хабе на Донбассе и о том, как это может быть спрятано в новых законах о реинтеграции Донбасса.

"Башни Кремля" борются за новую структуру власти после выборов 2018 года, - Леонид Гозман

0 261 0

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман рассказал UKRLIFE.TV о том, как борьба "башен Кремля" видится из России.

Коментарi

comments powered by Disqus