Що робити переселенцю, коли він не може повертати раніше взятий кредит? - Донбас SOS

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок виконання кредитних зобов'язань внутрішньо переміщених осіб в Україні (зокрема, переміщених у зв'язку з проведенням АТО) та про правове забезпечення цього процесу; як поводити себе з банком, коли він звертається з вимогою погасити заборгованість; яким чином повертати кредит та відсотки за ним, коли для цього немає фінансової можливості; як захистити себе, коли банк чи третя особа вимагає повернення кредиту з погрозами чи іншими порушеннями законодавства; що собою являє реструктуризація боргу тощо.

Донбас SOS - громадська організація, що утворилася 14 березня 2014 року через активістів Донбасу. Займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, а також внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

http://donbasssos.org/main_ua/ 
https://www.facebook.com/DonbassSOS/ 
https://vk.com/donbasssos 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Встреча в Хельсинки обнажила главные ошибки украинской власти, - Андрей Мишин

0 395 1

Политолог Андрей Мишин в эфире UKRLIFE.TV подвёл итоги встречи Путина и Трампа в Хельсинки как важнейшего события XXI века, а также назвал и подытожил главные события уходящего политического сезона в Украине.

Встреча Путина и Трампа: кто победил в краткосрочной и долгосрочной перспективе? - Дмитрий Джангиров

0 831 6

Новое интервью Дмитрия Джангирова на UKRLIFE.TV: известный политконсультант прокомментировал поведение Трампа на встрече с Путиным в Хельсинки, а также пояснил, кто из Президентов "победил" в этой встрече в кратковременной и долговременной перспективе; объяснил, почему вопрос строительства "Северного потока-2" на 99% уже решён, а "выполнение Минских соглашений" стало "мантрой", поделился своими наблюдениями над тем, как разные политические силы в Украине готовятся к выборам 2019 года.

Минские соглашения и санкции против России связал Порошенко, - Александр Хара

0 234 0

Эксперт "Майдана закордонних справ" Александр Хара в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о том, как санкции против России оказались фактически привязаны к Минским соглашениям.

Коментарi

comments powered by Disqus