Рубікон 2017 року для України: або розвиток, або злам системи, - Ігор Коліушко

Студію UKRLIFE.TV відвідав Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

Він детально розповів про те, які чинники впливають на проведення реформ в Україні, пояснив, чому необхідно розрізняти проблеми темпу та напрямків реформування, охарактеризував загальний стан реформ в Україні, перерахував головні складнощі цього процесу, а також вказав, з якими викликами зустрінеться українська держава у 2017 році.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Дмитрий Джангиров: Страшная ''заруба'' в США - Украину втягивают в ''разборки''

0 15 0

Новое интервью Дмитрия Джангирова на UKRLIFE.TV: выборы в Европарламент, Украина между центрами силы, либертарианство, конец эпохи Волкера, подлатка ГТС, запас доверия Зеленского, отношения Голландии и России, Биеннале, и многое другое.

Северный поток 2 – это искусная взятка Путина немецким политикам, - Сергей Алексашенко

0 76 0

Первый заместитель председателя правления Центрального банка России в 1995—1998 годах, старший научный сотрудник Института Брукингса Сергей Алексашенко в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал текущую экономическую ситуацию в постсоветских странах и их перспективах на будущее.

Руслан Бизяев: Эта парламентская кампания будет самой горячей в истории Украины

0 101 0

Новое интервью Руслана Бизяева для UKRLIFE.TV: что стоит за решением о досрочных выборах в Верховную Раду и почему эта парламентская кампания будет самой горячей в истории Украины.