"Российская оккупация и деоккупация Украины": Андрей Иванец представляет сборник конференции

Андрей Иванец, историк, координатор в ГО "Таврійська гуманітарна платформа", в эфире Ukrlife.TV представил сборник статей с научной конференции "Російська окупація і деокупація України: історія, сучасні загрози та виклики сьогодення". Кроме того, в интервью он рассказал о цивилизационном характере противостояния Украины и России, отличиях в менталитете украинцев и россиян, а также ассимиляции украинцев в оккупированном Крыму.

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Подписывайся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter или Google+!

Схожi сторiнки

Швидкий біг Зеленського та Порошенко у військовому стані, - Микола Давидюк

0 256 0

Виступ Миколи Давидюка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Чотири фронти Зеленського та політичний катамаран ЄС та ОПЗЖ, - Костянтин Матвієнко

0 321 0

Виступ Костянтина Матвієнка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Як Росія використала досвід США в реформі своєї армії? - Микола Белесков

0 632 3

Експерт із національної безпеки й оборони України Микола Белесков про заяву спецслужб Естонії щодо загрози нападу Росії на Україну, про переозброєння армій у світі, про сукупні витрати на оборону та про ситуативні коаліції в Європі й позиції НАТО.