Російські дипломати вклали в Мінські домовленості ген смерті, - Юрій Щербак

В рамках спільного проекту газети "День" та Ukrlife.TV студію відвідав Юрій Миколайович Щербак, письменник та дипломат.

"Конструкцію, частини якої суперечать одна одній, я назвав геном смерті. В Мінські домовленості ["ген смерті", прим. редактора] було вкладено свідомо російськими дипломатами... Мінські домовленості апріорі неможливо виконати. Для нас Мінські домовленості були компромісом поразки", - відмітив Юрій Щербак.

Інші теми інтерв'ю: книжки видавництва газети "День", концепція "русского мира" у зовнішній політиці Росії, а також війна в Сирії.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Українці не вірять в те, що політична еліта відстоює національні інтереси, - Валентин Гладких

0 57 0

Політолог Валентин Гладких про заборону російських соціальних мереж та інших електронних продуктів, отримання Україною безвізу з ЄС, перспективу введеня візового режиму з Росією, декомунізацію в Україні, проблему відносин України з "ЛДНР", земельну реформу, роль олігархів в економічних процесах країни тощо.

Сколько Порошенков есть у Украины? - Андрей Мишин

0 129 0

Политконсультант Андрей Мишин о президентской республике в Украине, радикальной демократии в Верховной Раде, главном девизе Банковой, 

Сергей Дацюк: В олигархическом консенсусе Украины участвуют российские олигархи и даже Путин

0 389 1

Философ Сергей Дацюк в эфире Ukrlife.TV рассказал, что вместо общественного договора и гражданского общества в Украине сформировался олигархический консенсус, который даже в условиях войны связан вместе с российскими олигархами и даже Владимиром Путиным.

Коментарi

comments powered by Disqus